Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot antieke bloempot tegels (30x) 6192
Lot antieke bloempot tegels (30x)

Resultaat:

275 EUR

Antieke plaquette, 1900 6193
Antieke plaquette, 1900
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm. 6194
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie antieke Franse borden, 1900 6195
Drie antieke Franse borden, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie antieke plateel borden Ø 22 - 27 cm. 6196
Drie antieke plateel borden Ø 22 - 27 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot sierschotels (5x) 6197
Lot sierschotels (5x)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm. 6198
9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Duitse Meissen schaal Ø 30 cm. 6199
Duitse Meissen schaal Ø 30 cm.

Resultaat:

150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm. 6200
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Lot Hollandse tegels (11x) 6201
Lot Hollandse tegels (11x)

Resultaat:

130 EUR

Antieke majolica jardiniere, 1920 6202
Antieke majolica jardiniere, 1920
Startprijs 50 EUR
Drie delen porselein 6203
Drie delen porselein
Startprijs 50 EUR
Tien porseleinen figuren 6204
Tien porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR
Antiek Duits koffie/theeservies, 1900 6205
Antiek Duits koffie/theeservies, 1900
Startprijs 40 EUR
4x Italiaanse Napels figuren 6206
4x Italiaanse Napels figuren
Startprijs 70 EUR
Kleine Meissen spiegel 6207
Kleine Meissen spiegel
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2x Antieke baardman kruik 6208
2x Antieke baardman kruik

Resultaat:

80 EUR

Twee Sevres-stijl vazen, H 57 cm. 6209
Twee Sevres-stijl vazen, H 57 cm.
Startprijs 350 EUR
Lot tegels (30x) 6210
Lot tegels (30x)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Lot antieke wandtegels 6211
Lot antieke wandtegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Majolica bloempot Ø 27 cm. 6212
Majolica bloempot Ø 27 cm.

Resultaat:

30 EUR

Antieke wandtegel Westraven Utrecht 6213
Antieke wandtegel Westraven Utrecht
Startprijs 20 EUR
Uitgebreid Rosenthal servies 6214
Uitgebreid Rosenthal servies
Startprijs 140 EUR
Antieke Delftse schotel Ø 48 cm. 6215
Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's 6216
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's

Resultaat:

80 EUR