Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 33 cm. 7524
Chinese pijpvaas, H 33 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2  cm. 7527
17e Eeuwse Chinese Wanli klapmutskom Ø 21,2 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 27 x Ø 24 cm. 7573
Chinese vaas, H 27 x Ø 24 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7702
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm. 7005
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm. 7033
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (7x) 7245
Lot antiek Chinees porselein (7x)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese klapmutskom Ø 15,5 cm. 7301
18e Eeuwse Chinese klapmutskom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 13,2 cm. 7319
Chinese bloempot Ø 13,2 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 27 cm. 7370
Chinese vaas Ø 27 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 45,5 cm. 7371
Chinese celadon vaas, H 45,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 30 cm. 7417
Chinese schenkkan, H 30 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Drie zeldzame Chinese kop + schotels 7418
Drie zeldzame Chinese kop + schotels

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm. 7447
Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm. 7479
Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 31,5 cm. 7523
Chinese maanvaas, H 31,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot Chinees Familie Rose (6x) 7050
Lot Chinees Familie Rose (6x)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm. 7076
18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7117
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese celadon pot Ø 19 cm. 7170
Chinese celadon pot Ø 19 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm. 7205
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm. 7236
Chinese gemberpot, H 20 x Ø 16 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm. 7250
Twee Chinese borden Ø 23,3 cm.

Resultaat:

550 EUR