Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee antieke Chinese figuren 7279
Twee antieke Chinese figuren

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein 7346
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7369
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese diepe schotel Ø 21 cm. 7375
Chinese diepe schotel Ø 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm. 7406
Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Japanse sierborden 7434
Twee Japanse sierborden

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 34 cm. 7550
Chinese maanvaas, H 34 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas, H 10 cm. 7612
Chinese bolvaas, H 10 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, H 35 x Ø 28 cm. 7636
Chinese dekselpot, H 35 x Ø 28 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden 7017
Twee 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm. 7024
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotel 7035
3x Chinese kop+schotel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm. 7054
Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschaal 7092
18e Eeuwse Chinese vleesschaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm. 7118
Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese lepel 7146
Chinese lepel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm. 7191
Chinese stemcup, H 12,5 x Ø 15,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm. 7224
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha figuur, 1900 7293
Bronzen boeddha figuur, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Sang de Boeuf schotel Ø 14,8 cm. 7353
Chinese Sang de Boeuf schotel Ø 14,8 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groot lot antiek Chinees porselein 7354
Groot lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese cups Ø 9,7 cm. 7365
Twee Chinese cups Ø 9,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm. 7433
Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Japanse Imari bloempot Ø 33 cm. 7440
Japanse Imari bloempot Ø 33 cm.

Resultaat:

500 EUR