Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 225 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Bolvaas met bodemmerk, circa 1700, randschade. 2x Cargo kommen, 17e - 18e eeuw, floraal decor, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met figuren decor + houtgestoken voet. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen Kang Xi schotel met tuin/landschap/granaatappel/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chips. Afmeting: Ø 35,3 cm. In redelijk/goede staat...

Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren/hert decor. Eén schotel twee chips. Eén schotel gelijmd. Eén schotel randschade + haarlijnen. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...

Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuwse oorvaas met reliëf draken decor en mat zwart glazuur, randglazuur schade aan bovenrand. 1x 19e Eeuwse Kantonese Meiping vaas met craquelé glazuur,...

Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Vier-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung, landschap/floraal decor. Eén bord haarlijn. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.
Resultaat: 3.500 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en foo-hond. Eén chip deksel. Afmeting: H 65 x Ø 36 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 17,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese drinkbeker Ø 9 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.

Kleine Chinese schenkkan, H 8,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen schenkkan met blauw decor. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 90 EUR

Chinese zes-kantige Yixing trekpot met bamboe/geritste tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12 - 12,5 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen. 1x Bruin/blauw/witte drakenkom met bodemmerk (eierschaal). 1x Kom met granaatappel/perzik/druiven decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 - 12,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 33 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen Sang de boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Stel Chinese Kantonese vazen, H 34,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijgers in landschap/kylin koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

3x Japanse Imari borden Ø 20,5 - 33 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Divers. Grootse bord is gelijmd, de andere twee hebben haarlijnen. Afmeting: Ø 20,5 - 33 cm. In redelijke staat.

Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm.
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.