Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
217 Resultaten
Kavel: 6110

Twee Goebel eenden, 1970

Resultaat: 140 EUR

Twee grote Duitse porseleinen Goebel eenden uit 1970. Ontwerp G. Bochmann. Minimale chip mogelijk. Afmeting; 29 x 34 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 6167

Twee antieke vazen, 1900

Resultaat: 190 EUR

Twee antieke Fayence vazen. Circa 1900. Bestaande Engelse pijpvaas met figuren/landschap decor, onduidelijk gemerkt. En een Delftse dekselvaas met boten/molen decor, circa 1900. Afmeting: 31 - 34 cm. ...


Kavel: 6003

Antiek Meissen figuur, Papegaai soort

Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.


Kavel: 6175

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.

Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.


Kavel: 6154

Drie antieke kastkommen Ø 18 cm.

Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Circa 1880. Ongemerkt. Chinoiserie decor. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 8,5 x Ø 18 cm. In redelijke/goede staat.


Kavel: 6052

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 6153

Vijf antieke Petrus Regout kastkommen Ø 20 cm.

Resultaat: 180 EUR

Vijf grote antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor: Sana. Eén kom chip. Eén kom haarlijn, rest goed. Afmeting: H 10 x Ø 20 cm.


Kavel: 6051

18e Eeuwse Delftse plooischotel (De Bijl) Ø 36 cm.

Resultaat: 650 EUR

Prachtige grote 18e eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor + putti met vrucht. Gemerkt de Bijl. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.


Kavel: 6043

Twee antieke Delftse knobbelvazen, H 36 cm.

Resultaat: 325 EUR

Twee antieke Delftse Fayence knobbelvazen met floraal chinoiserie decor. Bovenrand gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 6040

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat: 550 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6194

Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.

Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 6140

Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat: 80 EUR

Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6115

Twee Thüringen papegaaien, 1930

Resultaat: 275 EUR

Twee Duitse Thüringen porseleinen papegaaien. Circa 1930. Twee verschillende merken. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6056

Vijf-delig Delfts kaststel, H 26 - 39 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 6024

4-Pas tegeltableau van Porceleyne Fles

Resultaat: 250 EUR

Antiek 4-pas porseleinen tegeltableau van Porceleyne Fles Delft. Circa 1910. Afmeting: 31 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 6091

Herend vaas, H 33 cm.

Resultaat: 60 EUR

Grote porseleinen Herend vaas met bloemen/fruit/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 6086

Vier antieke tegels, 1910 - 1920

Resultaat: 80 EUR

Vier antieke Art Deco/Jugendstil majolica wandtegels. Circa 1910 - 1920. Visser + vissersvrouw. Maanvis + haan. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6064

Lot Jugendstil tegels (5x)

Resultaat: 275 EUR

Vijf antieke Duitse Jugendstil majolica tegels met lelie decor. Circa 1910. Servais Werke A.G. Ehrang. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6042

Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat: 90 EUR

Drie antieke polychrome Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. (naar lampetkan) Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6039

Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 40 cm.

Resultaat: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence knobbelvazen met floraal decor + bodemmerk A.P. + A.D. Eén vaas goed, één vaas gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6033

18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 6189

Antieke majolica tabakspot, 1900

Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 6186

Twee Duitse theebussen

Resultaat: 40 EUR

Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6185

Dresden gebakset

Resultaat: 50 EUR

12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.