17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal/vissen decor. Op koperen voet. Oude haarlijnen. Afmeting: H 37 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse aparte Chinees porseleinen vaas met groen glazuur.Tuin/vogel/kylin koppen decor. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner vazen met floraal/vogel decor + vegulde bronzen monturen. Afmeting: H 21cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd, 25,5cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen. Floraal decor. Afmeting: H 8,7 cm. Randschades + twee haarlijnen. In redelijke staat.
Twee zeer zeldzame kapitale Chinese vergulde bronzen/cloisonné kaarskandelaren met ramskoppen/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 79 x 36 x 36 cm. In goede staat.