Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit één kop + vier schotels. Floraal decor. Kopje heeft chips. Alle schotels minimale chips. Afmeting: Ø 7,5 - Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Dekseldoos met figuren decor, 19e eeuw. En een gemberpot met figuren in landschap decor, circa 1900. Afmeting: 9,5 - 12 cm. En een grote antieke voorraadpo...
Kang Xi gemerkt Chinees porseleinen druivenbord met craquelé glazuur. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met oren. Rondom voorzien van rivier landschap/figuren/pagode decor. Dubbele blauwe bodemring. Met console. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi lampenvoet op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/varen decor. Bodemrand schade + haarlijnen onderste gedeelte. Afmeting: H 32,5 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas. Decor met waterpartij, eenden en lelies. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Chinese jade gesneden lakstempel met floraal/bloesemtak/rots decor + tekst (signatuur). Afmeting: 5,5 x 8 x 3,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie borden haarlijnen + alle borden met chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger/floraal decor. Met bodemmerk. Gaatje in bodem, voorheen lampenvoet. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Trekpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. 1x Kopje met floraal/medaillon decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén kom met rondom figuren decor + vier tekens bodemmerk, haarlijn + chip. Eén kom met jagers te paard decor + vier tekens bodemmerk en dubbele bodem...
Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw/witte cup met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met perzikboom/vleermuis/draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese Kantonese dekselvazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met glanzend theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Familie Rose met floraal/figuren in landschap decor, emaille verf. 1x Queng Lung met landschap decor. Afmeting: Ø 26,5 - 30,5 cm. ...
Vier delen oud China/Japan. Bestaande uit: Celadon kom, Satsuma figuur, boeddha van natuursteen + merkteken en een houtgestoken fabelfiguur. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.