Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm. 7594
Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot Japans porslein (8x) 7572
Lot Japans porslein (8x)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7491
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm. 7467
Chinese Familie Verte schotel Ø 42 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Drie delen antiek Imari porselein 7453
Drie delen antiek Imari porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari borden Ø 31 cm. 7441
Twee Japanse Imari borden Ø 31 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm. 7394
Twee 18e eeuwse Chinese Imari trekpotten Ø 9 -11 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e - 19e  Eeuwse Chinese Familie Rose dekselschaal Ø 16 cm. 7391
18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselschaal Ø 16 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote 17e  eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm. 7357
Grote 17e eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese theepot 7351
Chinese theepot

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese suikerpot 7241
18e Eeuwse Chinese suikerpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm. 7164
Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm. 7068
17e - 18e Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschotel 7057
18e Eeuwse Chinese vleesschotel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp 7048
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee kapitale 18e  eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm. 7029
Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.

Resultaat:

14.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm. 7024
18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden 7017
Twee 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm. 7757
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm. 7755
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 32 cm. 7664
Chinese knobbelvaas, H 32 cm.

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 31 cm. 7657
Chinese vaas Ø 31 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Lot Japanse schotels Ø 15 - 17 cm. 7566
Lot Japanse schotels Ø 15 - 17 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7565
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese stemkom, Ø 14,7 cm. 7530
Chinese stemkom, Ø 14,7 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese Kantonese kom Ø 29 cm. 7525
Chinese Kantonese kom Ø 29 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7458
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Drie Chinese dekselvazen 7454
Drie Chinese dekselvazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (14x) 7451
Lot Chinees porselein (14x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Japanse Imari pot Ø 22 cm. 7443
Japanse Imari pot Ø 22 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm. 7433
Twee Japanse Imari kraagvazen, H 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kapitale 18e eeuwse Arita vaas, H 60,5 cm. 7428
Kapitale 18e eeuwse Arita vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm. 7408
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 21,2 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm. 7406
Chinese schotel Kang Ci Ø 33,3 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi koppen 7395
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi koppen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese diepe schotel Ø 21 cm. 7375
Chinese diepe schotel Ø 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm. 7332
Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm. 7325
Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm. 7314
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 37 cm. 7307
Chinese vaas, H 37 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28,5 cm. 7190
Chinese vaas, H 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
5x Chinese kop + schotels 7174
5x Chinese kop + schotels

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm. 7144
Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7105
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschaal 7092
18e Eeuwse Chinese vleesschaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm. 7028
Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm. 7010
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm. 7008
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm. 7740
18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese suikerpot 7687
18e Eeuwse Chinese suikerpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese celandon kom Ø 20,5 cm. 7665
Chinese celandon kom Ø 20,5 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38,8 cm. 7662
18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38,8 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese waterpot, H 9 x Ø 20 cm. 7661
Chinese waterpot, H 9 x Ø 20 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese theebus, H 18,5 cm. 7611
Chinese theebus, H 18,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm. 7604
Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7583
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vijf antieke Japanse borden, Ø 16 - 28 cm. 7569
Vijf antieke Japanse borden, Ø 16 - 28 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier delen antiek Chinees porselein 7519
Vier delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm. 7505
Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Antieke Chinese schotel Ø 16 cm. 7490
Antieke Chinese schotel Ø 16 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm. 7463
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Imari schotel Ø 28 cm. 7457
18e Eeuwse Imari schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm. 7444
Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Imari stopfles-vazen, H 23 cm. 7436
Twee 18e eeuwse Imari stopfles-vazen, H 23 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Japanse sierborden 7434
Twee Japanse sierborden

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Japanse Imari dekselpot 7432
Japanse Imari dekselpot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot antieke Chinese kop en schotels (7x) 7419
Lot antieke Chinese kop en schotels (7x)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7401
Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel 7381
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22  cm. 7359
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein 7346
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Chineese schotel Ø 36 cm. 7331
Grote Chineese schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (3x) 7315
Lot antiek Chinees porselein (3x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm. 7275
Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm. 7256
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm. 7231
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 19 cm. 7165
Chinees bord Ø 19 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
4x Chinese Imari kop + schotels 7151
4x Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm. 7150
Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm. 7148
Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm. 7042
Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm. 7036
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm. 7026
17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Antieke  Chinese kom Ø 17,5 cm. 7753
Antieke Chinese kom Ø 17,5 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm. 7746
17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm. 7743
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7702
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese drinkbeker Ø 9 cm. 7682
Chinese drinkbeker Ø 9 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kleine Chinese schenkkan, H 8,5 cm. 7659
Kleine Chinese schenkkan, H 8,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot 7599
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 12 - 12,5 cm. 7563
Twee Chinese kommen Ø 12 - 12,5 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 33 cm. 7524
Chinese pijpvaas, H 33 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Stel Chinese Kantonese vazen, H 34,5 cm. 7517
Stel Chinese Kantonese vazen, H 34,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
3x Japanse Imari borden Ø 20,5 - 33 cm. 7469
3x Japanse Imari borden Ø 20,5 - 33 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm. 7452
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm. 7447
Grote Japanse Imari vaas, H 61 cm.

Resultaat:

600 EUR