Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x 19e Eeuw met draak/feniks decor, chip onderrand. 1x 18e Eeuw Familie Verte + figuren in landschap decor, haarlijn + randschade. 1x 18e Eeuw Famil...
Chinees porseleinen schaal met draak + rondom floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,7 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met onderschotel. Tuin/pioenroos/vogel decor. Afmeting: 26,5 - Ø 29 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Emaille verf. Eén bord goed. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen waterpot met vleermuizen in de wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 11,2 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/floraal/vogels en goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen stemcup met kostbaarheden decor. Haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal decor, symbolen en signatuur. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen Kang Xi schotel met tuin/landschap/granaatappel/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chips. Afmeting: Ø 35,3 cm. In redelijk/goede staat...
18e Eeuwse Chinees porseleinen fruit + onderschaal. Opengewerkt met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 8 x 26 x 21cm. In goede staat.
Zeven diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Eén bord gaaf. Enkele borden minimale chip. Enkele borden haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In matig/redelijk/g...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 9 - 11 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Draken in zee decor. Oxyde rood. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm met blauw glazuur en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 19 cm. In goede staat
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen lampenvoeten met landschap decor + figuur in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 30 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi opengewerkt bord met floraal decor + bodemmerk. Twee chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor + signatuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met feniks decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...
Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha/vogel decor + verso krekel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Zeer grote Familie Verte kom, 17e - 18e eeuw, geisha's in tuin decor. 1x 16e - 17e eeuwse kom met Chinese goden in zee decor + bodemmerk. 1x 1...
Chinees porseleinen vaas met glanzend theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met perzikboom/vleermuis/draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha op lelieblad/kylin koppen en vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Drie Chinese vazen. 1x Familie Rose dekselvaas met decor spelende kinderen, 19e eeuw. 1x Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. 1x Chinese vaas met bloemen/kraanvogel/goud/familiewapen decor, g...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose scheerbekken met tuin/pauw/goud decor. Afmeting: 8,5 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met bloemvazen decor rondom. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met floraal/insecten decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen kaarskandelaren met steenbokken + karaktertekens. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Schenkkan, putti met zeis, tuit + handgrip gelijmd. 1x Vaas met zilveren stop, figuur in landschap decor, bovenrand schade. Afmeting: 15 - 16 c...
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor + signatuur. Gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In matige staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met floraal decor + ribbels. Eén kom haarlijn, randglazuur schade. Afmeting: H 9,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen schotel met figuren/paradijsvogel/vlinder/floraal en goudrand decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen wandschotel met karaktertekens/goud/floraal decor. Enkele kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Sang de boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom. Krekel in tuin decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken/feniks decor. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met boos kijkende figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Twee vazen beschadigd + chips. Eén vaas goed. Eén deksel chip. Afmeting: H 23 cm. In redel...
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Ci klapmutskom met geisha's en zotjes in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand + professionele restauratie. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,5 cm. In redelijk...
Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met pioenroos/vogel decor + merktekens. Republiek. Afmeting: H 11,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolvaas met rondom vogels in landschap decor. Afmeting: H 22 x Ø 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese celadonvaas met draak decor + bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur + bodemmerk. Handvat gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Europeanen/oogsten van fruitboom decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd. Alle kopjes haarlijnen en één chip. Afmeting: 6,5 - 13...
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met floraal/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Vier delen fijn gedecoreerd Japans Satsuma porselein. Diverse decors, onder meer figuren/landschap,pagode/floraal. Bodemmerk. Eén deksel theepot chip, verder in goede staat. Afmeting: 10 - 14 cm.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren. Voorzien van oxide rode floraal/vogel decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Kantonees, Familie Rose met figuren/vogels/vlinders en goud decor. Bestaande uit: Vaas, randglazuur. Twee wierookbranders, waarvan één beschadigd. Eén kom, randschade. En ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempotten met floraal/goud decor + één onderschotel, beschadigd. Rest goed. Afmeting: 15 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met oren en blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen theebussen met deksel. Zotjes/geisha, Kang Xi stijl. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met karaktertekens + houten deksel. Afmeting: H 20 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/gevogelte en goud decor, verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese polychrome terracotta figuren in baklijst. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 28 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 17e Eeuwse grote dikwandige kom, watervogel in landschap decor, gelijmd. Grote Japanse Kakiemon schaal, circa 1700, 19e eeuw gekramd (restaur...
Grote Chinees porseleinen vaas met zeldzaam figuren in landschap decor + kraanvogel en perzik. Met bodemmerk. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met paradijsvogel/granaatappel decor + verso floraal/granaatappel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel Kang Ci 18e met jagers te paard/hert decor. Met bodemmerk. Gaatje bodem middenin, dicht gerestaureerd. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Japanse porseleinen wandschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met geel glazuur en blauw floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauw glazuur en zes tekens bodemrand. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén schotel gekramd. Eén schotel haarlijn. Eén schotel goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 5 x Ø ...
Chinees porseleinen drakenbord. Draken in zee + wolken decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rituele lepel met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met vissen decor + bodemmerk. Afmeting: H 12,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek boeddha figuur. Oosters. Shiva staande op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. 18e Eeuw. Divers. Bestaande uit: vijftien schotels + negen kopjes. Chips, haarlijnen en enkele goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Twee Chinees porseleinen cups met rood glazuur + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,7 cm. In goede staat.
Twee grote Japans Imari porseleinen kraagvazen met ribbels en tuin decor. Afmeting: H 32 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen bloempot met diverse facetten, beschilderingen in coulissen/goud decor, divers. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 33 cm. In goede staat.