Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese waterschaal Ø 24,5 cm. 7540
Chinese waterschaal Ø 24,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij, 83 x 49 cm. 7562
Chinees rolschilderij, 83 x 49 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Lot Japans porslein (8x) 7572
Lot Japans porslein (8x)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22 cm. 7617
Chinees bord Ø 22 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 19,3 cm. 7629
Chinees bord Ø 19,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees blanc de chine bord Ø 14,8 cm. 7667
Chinees blanc de chine bord Ø 14,8 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm. 7679
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese scepter met jade 7704
Chinese scepter met jade

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm. 7027
Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 20,5 cm. 7104
Twee Chinese borden Ø 20,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm. 7108
Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm. 7131
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm. 7150
Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 19 cm. 7165
Chinees bord Ø 19 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7188
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm. 7229
Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 24,5 cm. 7350
Chinese vaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm. 7374
Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 19,7 cm. 7509
Chinese wandvaas, H 19,7 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 25,7 cm. 7631
18e Eeuws Chinees bord Ø 25,7 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33,5 cm. 7643
Chinese vaas, H 33,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm. 7013
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm. 7036
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi kopjes Ø 8,3 cm. 7083
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes Ø 8,3 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm. 7144
Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose pattipan 7172
Chinese Familie Rose pattipan

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese schaal + lepel 7181
Chinese schaal + lepel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm. 7185
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7227
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm. 7260
Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi koppen 7395
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi koppen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese maan/pelgrim vaas, H 19 cm. 7514
Chinese maan/pelgrim vaas, H 19 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7039
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7053
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese snuffbottle, H 7,5 cm. 7087
Chinese snuffbottle, H 7,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese trekpotten 7097
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese trekpotten

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm. 7148
Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28,5 cm. 7190
Chinese vaas, H 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans) 7298
Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm. 7328
Vier 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese diepe schotel Ø 23 cm. 7389
Chinese diepe schotel Ø 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Queng Lung vleesschaal, 29 x 21 cm. 7404
18e Eeuwse Chinese Queng Lung vleesschaal, 29 x 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Imari vazen 7426
Twee Imari vazen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees Familie Rose porselein 7499
Lot antiek Chinees Familie Rose porselein

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 22 cm. 7721
Chinese bloempot Ø 22 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4x Chinese Imari kop + schotels 7151
4x Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese penselenlegger 7262
Chinese penselenlegger

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vier delen Chinees porselein 7358
Vier delen Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinees Sang de Boeuf bord Ø 19,2 cm. 7361
Chinees Sang de Boeuf bord Ø 19,2 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7458
Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm. 7506
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm. 7738
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm. 7755
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm. 7018
Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vijf delen rood lakwerk 7044
Vijf delen rood lakwerk

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels 7204
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 17 cm. 7304
Chinese Familie Rose vaas, H 17 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm. 7306
Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari petroleumlampen, 1900 7431
Twee Japanse Imari petroleumlampen, 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Imari stopfles-vazen, H 23 cm. 7436
Twee 18e eeuwse Imari stopfles-vazen, H 23 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm. 7444
Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Drie Chinese dekselvazen 7454
Drie Chinese dekselvazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vier Japanse Imari visborden 23 - 28 cm. 7577
Vier Japanse Imari visborden 23 - 28 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 20,6 cm. 7587
Chinese kom Ø 20,6 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 20,3 cm. 7684
Chinees bord Ø 20,3 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 26,3 cm. 7707
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 26,3 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Imari borden Ø 23,3 cm. 7178
Zes 18e eeuwse Imari borden Ø 23,3 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese borden  Ø 23 cm. 7179
Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (2x) 7198
Lot Chinees porselein (2x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Vier delen antiek Chinees porselein 7265
Vier delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7339
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e - 19e  Eeuwse Chinese Familie Rose dekselschaal Ø 16 cm. 7391
18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselschaal Ø 16 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen 7403
Twee 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari borden Ø 31 cm. 7441
Twee Japanse Imari borden Ø 31 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (14x) 7451
Lot Chinees porselein (14x)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Imari schotel Ø 28 cm. 7457
18e Eeuwse Imari schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm. 7459
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Japanse Satsuma vazen, H 13 - 14 cm. 7478
Japanse Satsuma vazen, H 13 - 14 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7522
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese stemkom, Ø 14,7 cm. 7530
Chinese stemkom, Ø 14,7 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 13 cm. 7547
Chinese vaas Ø 13 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 20 cm. 7557
Chinese vaas, H 20 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse queng lung dekselvazen, H 21 cm. 7737
Twee 18e eeuwse queng lung dekselvazen, H 21 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm. 7739
18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18,5 cm. 7031
Chinese vaas, H 18,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 23,5 cm. 7034
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 23,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Queng Lung vleesschaal, 28 x 36 cm. 7041
Chinese Queng Lung vleesschaal, 28 x 36 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschotel 7057
18e Eeuwse Chinese vleesschotel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm. 7068
17e - 18e Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm. 7074
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 29 cm. 7081
Chinese maanvaas, H 29 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees Familie Rose porselein 7096
Twee delen Chinees Familie Rose porselein

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 15 - 18 cm. 7123
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 15 - 18 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese stemkom, Ø 13,2 cm. 7136
Chinese stemkom, Ø 13,2 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Quan Yin, H 26 cm. 7195
Chinese Quan Yin, H 26 cm.

Resultaat:

300 EUR