Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
16e - 17e  Eeuwse Chinese ming schotel Ø 36,6 cm. 7268
16e - 17e Eeuwse Chinese ming schotel Ø 36,6 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot diverse munten 7287
Lot diverse munten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm. 7303
17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7338
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote 17e  eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm. 7357
Grote 17e eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot antieke Chinese kop en schotels (7x) 7419
Lot antieke Chinese kop en schotels (7x)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Japanse Imari dekselvazen, H 29 cm. 7430
2x Japanse Imari dekselvazen, H 29 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 32 cm. 7475
Chinese pijpvaas, H 32 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 41 cm. 7498
Grote Chinese vaas, H 41 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm. 7518
Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kleine Chinese schenkkan, H 8,5 cm. 7659
Kleine Chinese schenkkan, H 8,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose terrine 7668
Chinese Familie Rose terrine

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees boeddha figuur, H 25,5 cm. 7681
Chinees boeddha figuur, H 25,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese drinkbeker Ø 9 cm. 7682
Chinese drinkbeker Ø 9 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm. 7010
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 26 cm. 7168
Chinese knobbelvaas, H 26 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
5x Chinese kop + schotels 7174
5x Chinese kop + schotels

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kommen Ø 19,5 - 22,5 cm. 7215
Twee 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kommen Ø 19,5 - 22,5 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7228
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 21,4 cm. 7269
Chinees bord Ø 21,4 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Satsuma jardiniere 7291
Antieke Japanse Satsuma jardiniere

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm. 7313
Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 25,8 cm. 7349
Chinese vaas, H 25,8 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese kandelaar, H 61 cm. 7383
Chinese kandelaar, H 61 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 20 cm. 7405
Chinese celadon vaas, H 20 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Drie delen antiek Imari porselein 7453
Drie delen antiek Imari porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese wijnkan + munten 7464
Chinese wijnkan + munten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7583
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm. 7028
Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 27,5 cm. 7030
Chinese dekselvaas, H 27,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kantonese vaaslamp, H 58 cm. 7069
Kantonese vaaslamp, H 58 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Kang Xi vazen 7075
Twee 18e eeuwse Kang Xi vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas, 1900 7209
Chinese penselenvaas, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees draken tablet 7239
Chinees draken tablet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander, 1920 7278
Antieke Chinese wierookbrander, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 37  cm. 7327
Chinese vaas, H 37 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Chineese schotel Ø 36 cm. 7331
Grote Chineese schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Chinese schaal Ø 30,5 cm. 7386
Grote Chinese schaal Ø 30,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 27 cm. 7392
Chinese pijpvaas, H 27 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Japanse Imari scheerbekken Ø 27 cm. 7424
Japanse Imari scheerbekken Ø 27 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte pijpvaas, H 26,5 cm. 7462
Chinese Familie Verte pijpvaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7494
Lot Chinees porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 29 cm. 7510
Chinese schenkkan, H 29 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 43,7 cm. 7645
Chinese vaas, H 43,7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese pot met console 7660
Chinese pot met console

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp 7048
18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 8,7 cm. 7154
Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 8,7 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm. 7175
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese suikerpot 7241
18e Eeuwse Chinese suikerpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse bronzen wierookbrander 7253
17e - 18e Eeuwse bronzen wierookbrander

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (3x) 7315
Lot antiek Chinees porselein (3x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7401
Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari vazen 7439
Twee Japanse Imari vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Japanse Imari pot Ø 22 cm. 7443
Japanse Imari pot Ø 22 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Chinese schotel Ø 16 cm. 7490
Antieke Chinese schotel Ø 16 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Kantonese Familie Rose trekpot 7600
Kantonese Familie Rose trekpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese suikerpot 7687
18e Eeuwse Chinese suikerpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm. 7718
Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek Chinees beeld, Keizer te paard 7007
Antiek Chinees beeld, Keizer te paard

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 17,5 cm. 7032
Chinese vaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm. 7056
Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7093
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7124
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm. 7132
18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7155
Chinese vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas, H 21 cm. 7197
Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas, H 21 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 17 cm. 7243
Chinese pijpvaas, H 17 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Japanse geisha, H 39 cm. 7282
Antieke Japanse geisha, H 39 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Satsuma trekpot 7311
Antieke Japanse Satsuma trekpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot met zilveren tuit 7312
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot met zilveren tuit

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 43 cm. 7318
Chinese vaas, H 43 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie antieke Familie Rose kop + schotels 7355
Drie antieke Familie Rose kop + schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7356
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22  cm. 7359
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier antieke Japanse Imari borden Ø 25 cm. 7442
Vier antieke Japanse Imari borden Ø 25 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie Imari kop + schotels 7456
Drie Imari kop + schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese stemkom H 19,5 x Ø 17,2 cm. 7500
Chinese stemkom H 19,5 x Ø 17,2 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas/inktpot, H 6 x Ø 7,5 cm. 7507
Chinese bolvaas/inktpot, H 6 x Ø 7,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 16 cm. 7556
Chinese vaas, H 16 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm. 7559
Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose pot 7560
Chinese Familie Rose pot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vijf antieke Japanse borden, Ø 16 - 28 cm. 7569
Vijf antieke Japanse borden, Ø 16 - 28 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese schalen Ø 20 cm. 7586
Twee Chinese schalen Ø 20 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese dekselvazen, H 49 cm. 7601
Twee Chinese dekselvazen, H 49 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese celadon hocker Ø 14 cm. 7613
Chinese celadon hocker Ø 14 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese celadon pot, H 9x Ø 18,3 cm. 7683
Chinese celadon pot, H 9x Ø 18,3 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese blanc de chine vaas, H 30,4 cm. 7686
Chinese blanc de chine vaas, H 30,4 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm. 7734
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm. 7757
Grote Chinese kom Ø 28,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 61 cm. 7233
Chinese vaas, H 61 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm. 7379
Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 12 - 12,5 cm. 7563
Twee Chinese kommen Ø 12 - 12,5 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twee Chinese waterpotjes 7675
Twee Chinese waterpotjes

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 15 cm. 7129
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 15 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 21,5 cm. 7153
Chinese vaas, H 21,5 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 21 cm. 7348
Chinese vaas, H 21 cm.

Resultaat:

180 EUR