54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Vijf antieke Chinese kommen Ø 11,5 - 17,8 cm. 7412
Vijf antieke Chinese kommen Ø 11,5 - 17,8 cm.

180 EUR

Drie Chinese schotels Ø 12,2 cm. 7468
Drie Chinese schotels Ø 12,2 cm.

180 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein 7519
Vier delen antiek Chinees porselein

180 EUR

Twee delen Chinees porselein 7528
Twee delen Chinees porselein

180 EUR

Drie antieke Chinese kop + schotels 7554
Drie antieke Chinese kop + schotels

180 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein Ø 22 - 36 cm. 7605
Zes delen antiek Chinees porselein Ø 22 - 36 cm.

180 EUR

Chinees diep bord, H 5 x Ø 22,2 cm. 7655
Chinees diep bord, H 5 x Ø 22,2 cm.

180 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm. 7740
18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm.

180 EUR

Drie 17e - 18e  eeuse Chinese borden Ø 21 cm. 7741
Drie 17e - 18e eeuse Chinese borden Ø 21 cm.

180 EUR

Drie 18e Eeuwse Chinese trekpotjes 7060
Drie 18e Eeuwse Chinese trekpotjes

170 EUR

Chinese wierookbrander Ø 13,5 cm. 7297
Chinese wierookbrander Ø 13,5 cm.

170 EUR

Japanse Imari dekselpot 7432
Japanse Imari dekselpot

170 EUR

Lot antieke Chinese schotels (5x) 7492
Lot antieke Chinese schotels (5x)

170 EUR

Verguld harmonica manuscript 7502
Verguld harmonica manuscript

170 EUR

Chinese theebus, H 18,5 cm. 7611
Chinese theebus, H 18,5 cm.

170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels 7162
Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels

160 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein 7206
Drie delen antiek Chinees porselein

160 EUR

Spiegel 7208
Spiegel

160 EUR

Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels 7352
Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels

160 EUR

Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 - Ø 13 cm. 7537
Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 - Ø 13 cm.

160 EUR

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm. 7743
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.

160 EUR

18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm. 7744
18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.

160 EUR

Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm. 7055
Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm.

150 EUR

18e Eeuws gemberpot, H 22 x Ø 20 cm. 7098
18e Eeuws gemberpot, H 22 x Ø 20 cm.

150 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm. 7106
Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm.

150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7139
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten 7177
Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten

150 EUR

Chinese waterpot Ø 11,7 cm. 7183
Chinese waterpot Ø 11,7 cm.

150 EUR

Chinese schaal Ø 7 cm. 7244
Chinese schaal Ø 7 cm.

150 EUR

Chinese knobbelvaas, H 25 cm. 7366
Chinese knobbelvaas, H 25 cm.

150 EUR

Lot antiek Chinees porselein 7538
Lot antiek Chinees porselein

150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm. 7592
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm.

150 EUR

Lot Chinees porslein (5x) 7706
Lot Chinees porslein (5x)

150 EUR

Lot antiek Chinees porselein (4x) 7719
Lot antiek Chinees porselein (4x)

150 EUR

18e Eeuwse capucijner vaas 7009
18e Eeuwse capucijner vaas

140 EUR

18e - 19e  Eeuwse Chinese kom 7061
18e - 19e Eeuwse Chinese kom

140 EUR

Drie delen oud China 7372
Drie delen oud China

140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese vazen 7402
Twee 18e eeuwse Chinese vazen

140 EUR

Oude/antieke tangka 7602
Oude/antieke tangka

140 EUR

Chinese celandon kom Ø 20,5 cm. 7665
Chinese celandon kom Ø 20,5 cm.

140 EUR

Chinees bord Ø 22,3 cm. 7688
Chinees bord Ø 22,3 cm.

140 EUR

Familie Rose theepot 7691
Familie Rose theepot

140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 21 - Ø 26 cm. 7240
Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 21 - Ø 26 cm.

130 EUR

Twee delen Chinees porselein 7496
Twee delen Chinees porselein

130 EUR

18e Eeuwse kapitale Chinese schotel Ø 38 cm. 7051
18e Eeuwse kapitale Chinese schotel Ø 38 cm.

120 EUR

Lot Chinees porselein (3x) 7142
Lot Chinees porselein (3x)

120 EUR

Twee delen Chinees porselein 7217
Twee delen Chinees porselein

120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm. 7231
Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm.

120 EUR

Antiek Japans beeld, H 33 cm. 7281
Antiek Japans beeld, H 33 cm.

120 EUR

Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm. 7325
Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm.

120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 24 cm. 7341
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 24 cm.

120 EUR

Lot Japans porselein 7460
Lot Japans porselein

120 EUR

3x Japanse Imari borden Ø 20,5 - 33 cm. 7469
3x Japanse Imari borden Ø 20,5 - 33 cm.

120 EUR

Chinese Familie Rose dekselpot, H 13 x Ø 9 cm. 7489
Chinese Familie Rose dekselpot, H 13 x Ø 9 cm.

120 EUR

Twee Chinese bronzen knobbelvazen, H 31 cm. 7546
Twee Chinese bronzen knobbelvazen, H 31 cm.

120 EUR

Zeven antieke Chinese schotels Ø 13 -16 cm. 7580
Zeven antieke Chinese schotels Ø 13 -16 cm.

120 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13 cm. 7590
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13 cm.

120 EUR

12-Delig Japans servies, 1910 7632
12-Delig Japans servies, 1910

120 EUR

18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38,8 cm. 7662
18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38,8 cm.

120 EUR

Drie delen Chinees porselein 7105
Drie delen Chinees porselein

110 EUR

Set 18e eeuws Chinees porselein 7187
Set 18e eeuws Chinees porselein

110 EUR

17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel 7381
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel

110 EUR

Twee delen antiek Japans/Chinees brons 7477
Twee delen antiek Japans/Chinees brons

110 EUR

Lot Japanse schotels Ø 15 - 17 cm. 7566
Lot Japanse schotels Ø 15 - 17 cm.

110 EUR

Antieke  Chinese kom Ø 17,5 cm. 7753
Antieke Chinese kom Ø 17,5 cm.

110 EUR

Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm. 7089
Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm.

100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm. 7126
Vier 18e eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm.

100 EUR

7x Antieke Japanse/Chinese kop + schotels 7145
7x Antieke Japanse/Chinese kop + schotels

100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 19,5 - 26 cm. 7194
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 19,5 - 26 cm.

100 EUR

Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas, H 39,5 cm. 7196
Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas, H 39,5 cm.

100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm. 7220
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.

100 EUR

Twee delen Chinees rood-lakwerk 7296
Twee delen Chinees rood-lakwerk

100 EUR

Twee antieke Chinese trekpotten 7384
Twee antieke Chinese trekpotten

100 EUR

Lot antieke Japanse Kutani vaasjes (14x) 7450
Lot antieke Japanse Kutani vaasjes (14x)

100 EUR

Vier antieke Japanse borden Ø 19 - Ø 28 cm. 7513
Vier antieke Japanse borden Ø 19 - Ø 28 cm.

100 EUR

Zes antieke Japanse borden Ø 21 cm. 7548
Zes antieke Japanse borden Ø 21 cm.

100 EUR

Negen antieke Japanse schotels/borden Ø 12,5 - 19 cm. 7551
Negen antieke Japanse schotels/borden Ø 12,5 - 19 cm.

100 EUR

Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm. 7604
Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm.

100 EUR

Chinees zijden jas 7627
Chinees zijden jas

100 EUR

Japanse Imari vaas, H 46 cm. 7638
Japanse Imari vaas, H 46 cm.

100 EUR

Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm. 7653

100 EUR

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,8 cm. 7689
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,8 cm.

100 EUR

Grote Japanse Imari bloempot 7695
Grote Japanse Imari bloempot

100 EUR

Chinese Kantonese vaas, H 46 cm. 7726
Chinese Kantonese vaas, H 46 cm.

100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm. 7745
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.

100 EUR

Chinese Sung kom Ø 12,4 cm. 7644
Chinese Sung kom Ø 12,4 cm.

91 EUR

Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm. 7084
Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm.

90 EUR

Twee delen antiek Chinees Kanton 7186
Twee delen antiek Chinees Kanton

90 EUR

Lot antiek Chinees porselein (5x) 7413
Lot antiek Chinees porselein (5x)

90 EUR

Antiek Japans Satsuma boeddha beeld 7449
Antiek Japans Satsuma boeddha beeld

90 EUR

4 Delen Chinees aardewerk 7480
4 Delen Chinees aardewerk

90 EUR

Lot Chinees porselein (7x) 7596
Lot Chinees porselein (7x)

90 EUR

Chinese Yixing trekpot 7599
Chinese Yixing trekpot

90 EUR

17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm. 7746
17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.

90 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein (5x) 7147
Lot 18e eeuws Chinees porselein (5x)

80 EUR

16e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 29,2 cm. 7212
16e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 29,2 cm.

80 EUR