Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Chinese spekstenen kommen 7290
Twee Chinese spekstenen kommen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Satsuma jardiniere 7291
Antieke Japanse Satsuma jardiniere

Resultaat:

275 EUR

Oude/antieke? Chinese bronzen danseres, H 41 cm. 7292
Oude/antieke? Chinese bronzen danseres, H 41 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen boeddha figuur, 1900 7293
Bronzen boeddha figuur, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie delen Japans Imari porselein 7294
Drie delen Japans Imari porselein

Resultaat:

80 EUR

Antiek Chinees granieten beeld 7295
Antiek Chinees granieten beeld
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee delen Chinees rood-lakwerk 7296
Twee delen Chinees rood-lakwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 13,5 cm. 7297
Chinese wierookbrander Ø 13,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans) 7298
Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans)

Resultaat:

400 EUR

Antieke Chinese wierookbrander Ø 13 cm. 7299
Antieke Chinese wierookbrander Ø 13 cm.
Startprijs 90 EUR
Tibetaanse tangka 7300
Tibetaanse tangka
Startprijs 100 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese klapmutskom Ø 15,5 cm. 7301
18e Eeuwse Chinese klapmutskom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm. 7302
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm. 7303
17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 17 cm. 7304
Chinese Familie Rose vaas, H 17 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas 7305
Chinese tulpenvaas

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm. 7306
Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 37 cm. 7307
Chinese vaas, H 37 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal 7308
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese scheerbekken 7309
18e Eeuwse Chinese scheerbekken

Resultaat:

700 EUR

Chinese Blanc de Chine cup Ø 6,8 cm. 7310
Chinese Blanc de Chine cup Ø 6,8 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Japanse Satsuma trekpot 7311
Antieke Japanse Satsuma trekpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot met zilveren tuit 7312
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot met zilveren tuit

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm. 7313
Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm. 7314
Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (3x) 7315
Lot antiek Chinees porselein (3x)

Resultaat:

225 EUR

Twee Japanse of Chinese figuren dragers 7316
Twee Japanse of Chinese figuren dragers
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse Chinese Queng Lung schaal Ø 38 cm. 7317
18e Eeuwse Chinese Queng Lung schaal Ø 38 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 43 cm. 7318
Chinese vaas, H 43 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 13,2 cm. 7319
Chinese bloempot Ø 13,2 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 32 cm. 7320
Chinese vaas, H 32 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 13 cm. 7321
Chinese wierookbrander Ø 13 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese rolwagen vaas, H 45 cm. 7322
Chinese rolwagen vaas, H 45 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7323
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

9.000 EUR

Chinees celadon bord Ø 18,5 cm. 7324
Chinees celadon bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm. 7325
Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Chinese theepot, 1930 7326
Antieke Chinese theepot, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 37  cm. 7327
Chinese vaas, H 37 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm. 7328
Vier 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7329
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

1.400 EUR

Chinese dekselvaas, H 34 cm. 7330
Chinese dekselvaas, H 34 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Grote Chineese schotel Ø 36 cm. 7331
Grote Chineese schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm. 7332
Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Chinese vaas, H 36,2 cm. 7333
Chinese vaas, H 36,2 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm. 7334
Zeer grote 18e eeuwse Chinese vaas, H 80 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Twee oude/antieke houders 7335
Twee oude/antieke houders
Startprijs 200 EUR
Chinese knobbelfles met stop 7336
Chinese knobbelfles met stop
Startprijs 120 EUR
Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm. 7337
Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7338
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7339
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 24,5 cm. 7340
Chinese celadon vaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 24 cm. 7341
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 24 cm.

Resultaat:

120 EUR

Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm. 7342
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Stel Chinese penseelvazen, H 29 cm. 7343
Stel Chinese penseelvazen, H 29 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese celadon vaas, H 16,5 cm. 7344
Chinese celadon vaas, H 16,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm. 7345
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein 7346
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein

Resultaat:

550 EUR

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm. 7347
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 21 cm. 7348
Chinese vaas, H 21 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 25,8 cm. 7349
Chinese vaas, H 25,8 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 24,5 cm. 7350
Chinese vaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese theepot 7351
Chinese theepot

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels 7352
Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese Sang de Boeuf schotel Ø 14,8 cm. 7353
Chinese Sang de Boeuf schotel Ø 14,8 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groot lot antiek Chinees porselein 7354
Groot lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie antieke Familie Rose kop + schotels 7355
Drie antieke Familie Rose kop + schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 18 cm. 7356
Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote 17e  eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm. 7357
Grote 17e eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier delen Chinees porselein 7358
Vier delen Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22  cm. 7359
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Chinese celadon vaas, H 22 cm. 7360
Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinees Sang de Boeuf bord Ø 19,2 cm. 7361
Chinees Sang de Boeuf bord Ø 19,2 cm.

Resultaat:

375 EUR

Chinese vaas, H 46 cm. 7362
Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinees celadon bord Ø 18,3 cm. 7363
Chinees celadon bord Ø 18,3 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Drie Chinese beelden 7364
Drie Chinese beelden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Chinese cups Ø 9,7 cm. 7365
Twee Chinese cups Ø 9,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 25 cm. 7366
Chinese knobbelvaas, H 25 cm.

Resultaat:

150 EUR

Drie Chinese trekpotten 7367
Drie Chinese trekpotten
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm. 7368
Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7369
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 27 cm. 7370
Chinese vaas Ø 27 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 45,5 cm. 7371
Chinese celadon vaas, H 45,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Drie delen oud China 7372
Drie delen oud China

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm. 7373
Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm. 7374
Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese diepe schotel Ø 21 cm. 7375
Chinese diepe schotel Ø 21 cm.

Resultaat:

550 EUR

Antieke Chinese bronzen bel 7376
Antieke Chinese bronzen bel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 16 cm. 7377
Chinese kom Ø 16 cm.

Resultaat:

80 EUR

Chinese maanvaas, H 32 cm. 7378
Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm. 7379
Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm.

Resultaat:

190 EUR

Chinese of Japanse schotel Ø 25 cm. 7380
Chinese of Japanse schotel Ø 25 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel 7381
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

110 EUR

Twee Chinese figuren 7382
Twee Chinese figuren
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Chinese kandelaar, H 61 cm. 7383
Chinese kandelaar, H 61 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese trekpotten 7384
Twee antieke Chinese trekpotten

Resultaat:

100 EUR

Chinese wierookbrander Ø 9,8 cm. 7385
Chinese wierookbrander Ø 9,8 cm.
Startprijs 500 EUR