Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24,6 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bord met onderwater vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Chinees kopje Ø 7,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kopje met feniks decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans/Chinees aardewerk
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Japans/Chinees aardewerk. 1x Chinese Sang de Boeuf karper, 19e eeuw. 1x Japanse Satsuma schaal met draken decor + bodemmerk, gelijmd. 1x Keramieken vaas met cloisonné, floraal/vogel ...

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese scepter met jade
Resultaat: 500 EUR

Chinese mahoniehouten scepter met drie gesneden medaillons van jade. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schalen, 6 - 11 cm.
Startprijs 60 EUR

Vijf Chinees porseleinen schalen. 19e Eeuw. Floraal decor. 1x haarlijn + 1x gelijmd. Rest goed. Afmeting: 6 - 11 cm.

Lot Chinees porslein (5x)
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 26,3 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.

Kang Xi kop/schotel
Startprijs 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR

Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 8 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 2 x Ø 8 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 1.400 EUR

Lot antiek Japans porseleinen kop + schotels met tuin/bamboe/vogel decor. Circa 1900. Zes schotels goed. Vijf kopjes, waarvan één groot kopje chip. Afmeting: In redelijk/goede st...

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 90 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Octagonale vaas met geisha's + bodemmerk. 1x 19e eeuwse kom met floraal/goud decor, minimale chips. 1x 18e Eeuws bord, floraal/goud decor, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5...

Chinese cup van jade met salamander
Startprijs 150 EUR

Chinese jade cup met salamander. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose schaal 21 x 27 cm.
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose schaal met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 27 cm. In goede staat.

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.

Nepalese Thangka, 97 x 70 cm.
Startprijs 400 EUR

Prachtige grote oude Nepalese Thangka, met zeldzame voorstelling Chakra Mandala. Mooie gedetailleerde schilderskwaliteit. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.

Nepalese olielamp, H 43 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Nepalese bronzen olielamp met boeddha/figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng lung kom met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: H 11 x Ø 29,2 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Chinees porselein (4x)
Resultaat: 150 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie antieke deksels, 18e - 19e eeuw, enkele chips. En één florale capucijner kom. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.