19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met varken/wolken decor + koperen omranding. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Divers. Alle drie gerepareerd. Floraal/zotjes decor. Afmeting: 9 - 11 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha's in tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 28,5 - 34,5 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte/Familie Rose borden. Divers. Beschadigd. Afmeting: Ø 28 - Ø 42 cm. In matig/redelijke staat.
Drie zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung / Kang Xi. Beschadigd. Afmeting: Ø 35 - Ø 45 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenbord. Draken in zee + wolken decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met haan in tuin/goud decor. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: Ø 38 cm. In matige staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met haan/vlinder in tuin decor. Bovenrand chips. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot. Kang Xi? Met floraal decor rondom en kostbaarheden decor op deksel. Minimale chips bovenrand + chip binnenrand deksel. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Schenkkan, putti met zeis, tuit + handgrip gelijmd. 1x Vaas met zilveren stop, figuur in landschap decor, bovenrand schade. Afmeting: 15 - 16 c...
Vier-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie goed. Eén met haarlijn. Eén met chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...
Drie 18e eeuwse Japanse kakiemon kop + schotels met floraal/vogel decor. Eén kopje haarlijn + chip. Eén kopje bakfout. Eén kopje goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 10,8 cm. In redelijk/goede ...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung, landschap/floraal decor. Eén bord haarlijn. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén schotel gekramd. Eén schotel haarlijn. Eén schotel goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 5 x Ø ...
Vier Chinees porseleinen borden. Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden. Eén 19e eeuws Japans bord. Eén Chinees bord in Kang Xi stijl, circa 1900. Minimale schilfer mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 23,5 cm. ...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met boos kijkende figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Twee vazen beschadigd + chips. Eén vaas goed. Eén deksel chip. Afmeting: H 23 cm. In redel...
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met lange lijs in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met pioenroos/vlinder/vogel decor. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...
Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en foo-hond. Eén chip deksel. Afmeting: H 65 x Ø 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druivenranken decor. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.
Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.
Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes. Divers. 1x Floraal + bodemmerk, chips/haarlijn. 1x kasteel/figuren/rivierlandschap + bodemmerk, goed. 1x Geisha decor + vier tekens bodemmerk. Afmet...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.