Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. 1x Imari, tuin/goud decor, goed. 1x Familie Verte, tuin decor, twee haarlijnen + restauratie. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbel-oorvaas met draak/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon waterpot met craquelé. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met tuin decor, ribbels en tempelhond. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in berglandschap/waterval decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kylin decor. Chinese fabeldieren. Met bodemmerk. Afmeting: 49 x 41 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans porseleinen kop + schotels met tuin/bamboe/vogel decor. Circa 1900. Zes schotels goed. Vijf kopjes, waarvan één groot kopje chip. Afmeting: In redelijk/goede st...
Drie 18e eeuwse Japanse kakiemon kop + schotels met floraal/vogel decor. Eén kopje haarlijn + chip. Eén kopje bakfout. Eén kopje goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 10,8 cm. In redelijk/goede ...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met draken decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met floraal opengewerkt decor. Afmeting: H 11 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met zeedraak en vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,2 x 19,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met figuren decor + houtgestoken voet. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen meiping vaas met floraal/draak/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.