Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 10,5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met kylin + feniks in tuin decor. En een schaal met figuren in tuin decor. Afmeting: H 9 x Ø 15 cm. / H 18,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees/Japanse borden met diverse decors. 18e - 19e Eeuw. Twee borden enkele restauratie. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese Kantonese dekselvazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/Kang Xi merktekens. Twee kopjes goed. Twee schotels randschade. Eén kopje schade. Eén schotel chips. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. Ø. In redelij...
Chinese jade cup met salamander. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Beschadigd. 1x Familie Rose. 2x Yong Cheng, floraal. Afmeting: 11 - 12 cm. In matige staat.
Antieke Chinese bronzen bel met tekst en houtgestoken houder. 19e Eeuw. Bevestiging losgebroken bij houder. Afmeting: 33 x 31 x 12 cm. Verder in goede staat.
Oosters dansend boeddhistisch figuur Shiva. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Oosters bronzen boeddhistisch Ganesha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vlinder/tuin decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met druivenranken decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Japanse cloisonné borden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Meiji, feniks decor. 2x Vogel decor, circa 1930. 1x Emaille, China/Japan, circa 1900. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In g...
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese houtgesneden roodlak + gouden tempelhond. Verso sporen oud wormbeval. Circa 1900. Afmeting: 13 x 24 x 11cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen borden/schalen. Landschap/paradijsvogel decor. Bovenmerken. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese terracotta knobbelfles met stop + draak. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur. Circa 1880. Chinese vrouw met houder. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon mandarijn eend met groen-blauw glazuur. Afmeting: 8,5 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Tibetaans bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Chinese bronzen censer met oren. Bodemrand gescheurd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 16 x 11,5 cm. In redelijke staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Republiek et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 5 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Republiek. 20e Eeuw. Bestaande uit; Familie Rose vaas met figuren in tuin/tekst decor + bodemmerk, minimale chip. En een vaas met berglandschap/tekst decor + bodemmerk. A...
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vazen met floraal + reliëf geisha decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse/Chinese bloempot van brons met cloisonné. Floraal decor. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 x B 46 cm. In goede staat.
Antiek Chinees granieten beeld. Keizer op stoel. Afmeting: 23 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse koperen met messing gebedsrolhouder met karaktertekens + symbolen. Afmeting: L 33,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen meiping vaas. Baluster-vormig. Met figuren decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Imari porseleinen diepe schotel + kom op drie poten. Japanse kom op drie poten met feniks/landschap decor, chips. En een 18e eeuws Chinees diep bord met floraal/goud decor, één chip. ...
Kang Xi gemerkt Chinees porseleinen druivenbord met craquelé glazuur. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Vier delen oud China/Japan. Bestaande uit: Celadon kom, Satsuma figuur, boeddha van natuursteen + merkteken en een houtgestoken fabelfiguur. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Chinese bronzen trekpot met bodemmerk. Octagonaal. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Lot met zes delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, republiek, landschap decor, bodemmerk, circa 1920, goed. Schotel met bodemmerk, floraal decor, goed. Blauwe pot, floraal, beschadig...
Grote 19e eeuwse Chinese koperen schaal op drie poten . Eén poot opnieuw genageld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20,5 - Ø 39,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Octagonale vaas met geisha's + bodemmerk. 1x 19e eeuwse kom met floraal/goud decor, minimale chips. 1x 18e Eeuws bord, floraal/goud decor, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5...
Twee delen antiek Chinees Familie Rose porselein. 1x Boeddha, gelijmd. 1x bord, floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander van brons met kylin koppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 17 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...