Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

16e - 17e Eeuwse Chinese ming schotel Ø 36,6 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 16e - 17e eeuwse Chinees porseleinen Ming schotel met tuin/paradijsvogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 36,6 cm. In goede staat.

Lot diverse munten
Resultaat: 300 EUR

Lot diversen. China. Muntgeld + kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Vier borden enkele chip. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 17e eeuwse Chinese schotel Ø 31,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Lot antieke Chinese kop en schotels (7x)
Resultaat: 300 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Kang Xi, Familie Verte, Chine de commande. Diverse haarlijnen en chips + goed. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari dekselvazen, H 29 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén vaas gelijmd, slecht gerestaureerd. Eén vaas leeuw niet origineel. Afmeting: H 29 cm. In matig/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 32 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak/feniks decor. Met dubbele bodemring. Afmeting: H 32 cm.

Grote Chinese vaas, H 41 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas. 17e Eeuw. Floraal met deels overlay floraal goud (later). Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 41 x Ø 21,5 cm. In matige staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met granaatappelboom decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Kleine Chinese schenkkan, H 8,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen schenkkan met blauw decor. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose terrine
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose terrine met onderschotel. Figuren/floraal/insecten en goud decor. Afmeting: 17 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Chinees boeddha figuur, H 25,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met scepter + bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Chinese drinkbeker Ø 9 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose (Scherz) drinkbeker. Figuur kan omhoog en omlaag. Met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 26 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

5x Chinese kop + schotels
Resultaat: 275 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met coulissen/geisha's/hert decor. Drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje chip. Alle schotels goed. Afmeting: 7 x Ø 13 cm. In redelij...

Twee 18e Eeuwse Chinese Kang Xi kommen Ø 19,5 - 22,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen. 1x Landschap in coulissen decor, twee chips. 1x 17e Eeuws met figuren in medailles + zes tekens bodemmerk, gerestaureerd, mogelijk ouder? Ming...

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 275 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung. Eén bord gaaf. Twee borden chip. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 21,4 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen bord met perzik decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma jardiniere
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma jardiniere met messing draken en armaturen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 34 x 43 x 25 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,8 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, tijgerkoppen/floraal en goud decor. Afmeting: H 25,8 cm. In goede staat.

Chinese kandelaar, H 61 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen kandelaar met draken decor + tekst, met messing montuur. Afmeting: H 61cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 20 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren. Hectagonaal. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Imari porselein
Resultaat: 275 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Fruitschaal + twee kommen. Landschap/floraal + goud decor. Afmeting: 19,5 - 34 cm. In goede staat.

Chinese wijnkan + munten
Resultaat: 275 EUR

Chinese rituele bronzen wijnkan + zes Chinese muntstukken (met patina). Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kom met kraanvogels in landschap + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschap/figuren decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Kantonese vaaslamp, H 58 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet, Familie Rose/figuren/floraal en goud decor. Voorzien van messing montuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Kang Xi vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Beide vazen bovenrandschade + één deksel met schade. Afmeting: 19,5 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese penselenvaas, 1900
Resultaat: 250 EUR

Kleine Chinees porseleinen penselenvaas met floraal en krekel decor. Met bodemmerk. Republiek. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Chinees draken tablet
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur + witte draak in reliëf. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander, 1920
Resultaat: 250 EUR

Antieke Chinese cloissonné wierookbrander met hengsels. Floraal decor. Cira 1920. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen/floraal/goud en vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Grote Chineese schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met kylin en floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 36 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese schaal Ø 30,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met craquelé glazuur + geritste tekst. Afmeting: H 5 x Ø 30,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 27 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 27 cm.

Japanse Imari scheerbekken Ø 27 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen scheerbekken met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte pijpvaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met draak in zee decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen kopjes en schotels. Divers. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xi, Imari et cetera. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 6 - 14 cm. In redelijke staat.

Chinese schenkkan, H 29 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor + signatuur bij hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + blauwe draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 43,7 cm. In goede staat.

Chinese pot met console
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen pot met decor van berglandschap + twee goden in de wolken. Met console. Afmeting: H 13 x Ø 17,4 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose vaaslamp
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met haan/vlinder in tuin decor. Bovenrand chips. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.

Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 8,7 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen. Floraal decor. Afmeting: H 8,7 cm. Randschades + twee haarlijnen. In redelijke staat.

Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm.
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met erotische voorstelling. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese suikerpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande suikerpot met Familie Rose, floraal decor. Tevens roos op deksel. Chips aan roos. Afmeting: H 12,5 cm / Ø 11 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuwse bronzen wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met drakenkoppen + bodemmerk. Oudere restauratie + haarscheur + gaatje. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 225 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Bolvaas met bodemmerk, circa 1700, randschade. 2x Cargo kommen, 17e - 18e eeuw, floraal decor, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Rose, mandarijn decor schotel, goed. 1x Imari kopje met schotel, kopje heeft chip, schotel is goed. 1x capucijner kopje met floraal deco...

Twee Japanse Imari vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. 1x Knobbelvaas, floraal/paradijsvogel/goud decor. 1x Pijpvaas, floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.

Japanse Imari pot Ø 22 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen pot met floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schotel Ø 16 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinees porseleinen diepe schotel met draken decor + bodemmerk. Yong Zheng. Randrestauratie. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Kantonese Familie Rose trekpot
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose trekpot met figuren/floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese suikerpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen suikerpot met landschap/tuin en goud decor. Randrestauraties. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In redelijke staat.

Chinese Queng lung kom Ø 29,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng lung kom met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: H 11 x Ø 29,2 cm. In redelijke staat.

Antiek Chinees beeld, Keizer te paard
Resultaat: 200 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Keizer te paard op houten basement. Mist iets in handen + staart paard aangelijmd. Afmeting: 45 x 40 x 18 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met lange lijs in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte/Familie Rose borden. Divers. Beschadigd. Afmeting: Ø 28 - Ø 42 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met edele figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Trekpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. 1x Kopje met floraal/medaillon decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/varen decor. Bodemrand schade + haarlijnen onderste gedeelte. Afmeting: H 32,5 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd, 25,5cm.

Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas, H 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Japanse vaas met reliëf decor. Zonder deksel. Hectagonaal. Floraal/tempelhonden decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 17 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met ijzer-oxide decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antieke Japanse geisha, H 39 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse bronzen geisha met cloisonné. Met bodemmerk, vis op tablet. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma trekpot
Resultaat: 200 EUR

Antieke Japanse Satsuma miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén stukje eraf, maar wel los erbij. Afmeting: H 3 x Ø 6,2 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot met zilveren tuit
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met zilveren tuit (later). Tuin decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 43 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met prunus/ice crack decor. 19e Eeuw. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.

Drie antieke Familie Rose kop + schotels
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Floraal decor. 18e Eeuw. Eén kopje gelijmd. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 7,5 -...

Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met zotje op karbauw/vleermuis decor + signatuur. Baluster vormig. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Vier antieke Japanse Imari borden Ø 25 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vier antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Imari kop + schotels
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Hectagonaal. Tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinese stemkom H 19,5 x Ø 17,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen stemkom met vissen decor + bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17,2 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas/inktpot, H 6 x Ø 7,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen bolvaas/inktpot met groen/bruin glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Song vaas met eend in landschap decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pot met figuren/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Vijf antieke Japanse borden, Ø 16 - 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke Japanse borden. Divers. 19e Eeuw. Onder andere Kakiemon-stijl. Afmeting: Ø 16 - 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen Ø 20 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen draken schalen met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 6,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 49 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/kostbaarheden decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Chinese celadon hocker Ø 14 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese celadon hocker van porselein met draken decor + bodemmerk. (voor kinderen). Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot, H 9x Ø 18,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met geritste gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese blanc de chine vaas, H 30,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine vaas met reliëf draken decor. Afmeting: H 30,4 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese kom Ø 28,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/kostbaarheden en vlinder decor. Gelijmd. Afmeting: H 12 x Ø 28,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 61 cm.
Resultaat: 190 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas met hoogwaardigheidsbekleders / goden decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met leermeerster + leerling/ tekst decor. Afmeting: H 15 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12 - 12,5 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen. 1x Bruin/blauw/witte drakenkom met bodemmerk (eierschaal). 1x Kom met granaatappel/perzik/druiven decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 - 12,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese waterpotjes
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen waterpotten. 1x Rood glazuur + draken decor, met zes tekens bodemmerk. 1x Sang de Boeuf glazuur + craquelé glazuur. Afmeting: 9,5 - 11,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 15 cm.
Resultaat: 180 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli kraakporseleinen kom met floraal decor. Haarlijn + randschilfers. Afmeting: H 5 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met oxyde rode draak. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.