Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Jacob Wolf, Divers
Resultaat: 150 EUR

Drie tekeningen Jacob Wolf (Veere). 1888 - . Divers. Tekeningen op papier. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.

J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken
Resultaat: 40 EUR

Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie
Resultaat: 140 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Resultaat: 100 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 45 EUR

Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke gravure, Badende dames
Resultaat: 50 EUR

Antieke gravure in koperen lijst. 17e - 18e Eeuw. Badende dames + graafschappen. Gravure op papier. Afmeting: H 25 x B 17,5 cm. In redelijke staat.

N. Pienemann, Jongeman bij rotspartij
Resultaat: 50 EUR

N. Pienemann, 1856. 1809 - 1860. Jongeman bij rotspartij. Potloodtekening op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.

18e Eeuws achter-glas-schilderij, Salomons oordeel
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws achter-glas-schilderij met religieuze voorstelling. Salomons oordeel. Anno 1795 + originele lijst. Verf laat iets los. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis
Resultaat: 50 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en citroen
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en Roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perziken
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Piet Bouter, Landschap met schapen en boerin
Resultaat: 150 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met schapen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Andy Warhol, One dollar biljet
Resultaat: 400 EUR

Andy Warhol. 1928 - 1987. One Dollar biljet met twee signaturen, Andy Warhol met president Washington. Series 1957, S8266 170 A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm. In goede staat.

Drie gesigneerde Japanse houtsnedes, divers
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtsnedes. 1. Geisha's in tuin. 2. Papegaai in boom. 3. Meeuwen bij boom. Afmeting: 31 - 38 cm. In goede staat.

Reerink, Romantisch Hollands stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

H. Weegewijs, Koffiemalende boerenvrouw in interieur
Resultaat: 100 EUR

H. Weegewijs. 1875 - 1964. Koffiemalende boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Drentse boerderij
Resultaat: 250 EUR

Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Drentse boerderij met boerin en geit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Landschap met boerderij
Resultaat: 350 EUR

Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij, boer, boerin en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke gravure
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame antieke gravure. De heer Ernest Wilhelm Graeff tot Bentheim et cetera. G.V. Goedesberg Excudit. P. Holsteyn Sculpft. 1614 - 1687. Gravure op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In redelijke/goe...

Antieke gravure Bentheim
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame antieke gravure Bentheim. Anna Princeps, Anhalti Na. Nat Comes Bentheimensis. Met monogram M.B. Fecit. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 34 x B 22,5 cm. In goede staat.

Christian Romstet, Gravure graafschap Bad Bentheim
Resultaat: 200 EUR

Christian Romstet. 1640 - 1721. 17e - 18e Eeuwse zeldzame gravure van graafschap Bad Bentheim. Met doodskist + spreuken. Der Hoch Fürstliche Sinnerne + Sierlich verguldete Sage. Gravure op papier. Afm...

Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim
Resultaat: 6.500 EUR

Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kog...

Onduid. gesig., Hollands havengezicht met platbodems
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 40 cm. In goede staat.