Erwin Günter. 1864 - 1927. Duitse School. Schepen langs de kust. Eén boot genaamd Margot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 100 cm. In goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuwse heer, naar oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. Michael. 21e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Peter. 21e Eeuw. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Michel Soutine. 1941 - 1986. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 31 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 26 x B 11 cm. In goede staat.
Ducallot ? Verso Montmartre 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.
Wim Wander Kersten. 1908 - 1974. Titel: Compositie I, Nr. 91-16. Olieverf op karton. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij, boot en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij en boerin aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met glas, tin et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. John Bevort. Berkenbomen aan de waterkant. Eén gaatje bovenin. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.