Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen 1160
A. v.d. Pol, Landschap met herder en schapen
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1201
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 150 EUR
Henk Bellaard, Hollands riviergezicht 1202
Henk Bellaard, Hollands riviergezicht
Startprijs 150 EUR
Astrid Engels, Drie hoofden 1327
Astrid Engels, Drie hoofden
Startprijs 150 EUR
Henk Leurs, Poldergezicht met molen 1343
Henk Leurs, Poldergezicht met molen
Startprijs 150 EUR
Jan Schaeffer, Hollands landschap 1376
Jan Schaeffer, Hollands landschap
Startprijs 150 EUR
Jan Schaeffer, Landschap met boerderij, boot en boerin 1377
Jan Schaeffer, Landschap met boerderij, boot en boerin
Startprijs 150 EUR
Thomas Heesakkers, Stilleven 1123
Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 160 EUR
Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal 1234
Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal
Startprijs 170 EUR
Twee schilderijen op blik geschilderd 1146
Twee schilderijen op blik geschilderd
Startprijs 180 EUR
R. Renard, Spelende kinderen op strand 1204
R. Renard, Spelende kinderen op strand
Startprijs 180 EUR
Geert Jan Jansen, Lithografie naar Gustav Klimt 1208
Geert Jan Jansen, Lithografie naar Gustav Klimt
Startprijs 180 EUR
Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht 1283
Clara de Jong, Landschap met dorpsgezicht
Startprijs 180 EUR
Kees Verkade, Extase 2001 1294
Kees Verkade, Extase 2001
Startprijs 180 EUR
E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar 1213
E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Startprijs 190 EUR
Jacobus Doeser, Herder met schapen 1222
Jacobus Doeser, Herder met schapen
Startprijs 190 EUR
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt 1046
A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende 1049
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Studie figuren 1051
Ongesigneerd, Studie figuren
Startprijs 200 EUR
J. Franken, Vrouw op balkon bij zee 1065
J. Franken, Vrouw op balkon bij zee
Startprijs 200 EUR
ULCO, Surrealistisch landschap met reigers 1084
ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startprijs 200 EUR
Onduid. gesig., Landschap met boerderij 1085
Onduid. gesig., Landschap met boerderij
Startprijs 200 EUR
A. Woelki, Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf 1093
A. Woelki, Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf
Startprijs 200 EUR
Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk 1094
Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk
Startprijs 200 EUR
Lien Verburgt-Kramers, Moeder met kind 1097
Lien Verburgt-Kramers, Moeder met kind
Startprijs 200 EUR
Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager 1100
Carl Enger, Middeleeuwse lansdrager
Startprijs 200 EUR
6x Achter-glas-schilderij 1101
6x Achter-glas-schilderij
Startprijs 200 EUR
A. Potgieter, Vaas met bloemen 1107
A. Potgieter, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR
Herman Bieling, Cactussen en beelden 1154
Herman Bieling, Cactussen en beelden
Startprijs 200 EUR
J.G. Lempereur, Parijs, meisje 1167
J.G. Lempereur, Parijs, meisje
Startprijs 200 EUR
Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras 1206
Chris van Dijk, Vrouw zittend in gras
Startprijs 200 EUR
Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok 1216
Onduid. gesig., Scheepsbouw op droogdok
Startprijs 200 EUR
Cor Schaap, Meisje op strand 1240
Cor Schaap, Meisje op strand
Startprijs 200 EUR
Thomas Heesakkers, Stilleven 1259
Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 200 EUR
H. Sperling, Engelse Setter 1273
H. Sperling, Engelse Setter
Startprijs 200 EUR
Joh. Larij, Vaas met narcissen 1274
Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startprijs 200 EUR
Anton Heyboer, Abstract 1339
Anton Heyboer, Abstract
Startprijs 200 EUR
Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan 1382
Arrah Lee Gaul, Portret jonge Amerikaan
Startprijs 200 EUR
Bart Peizel, Stilleven 1128
Bart Peizel, Stilleven
Startprijs 220 EUR
Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen 1183
Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 220 EUR
Chris Soer, Bosgezicht 1351
Chris Soer, Bosgezicht
Startprijs 220 EUR
Sam Schellink, Wilde orchidee 1098
Sam Schellink, Wilde orchidee
Startprijs 225 EUR
Ongesigneerd, Religieus 1197
Ongesigneerd, Religieus
Startprijs 225 EUR
Onduidelijke monogram, Wintergezicht 1229
Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startprijs 225 EUR
Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen 1279
Ongesigneerd, Jongen aan het bellen blazen
Startprijs 225 EUR
Anton Heyboer, Figuur met koe 1089
Anton Heyboer, Figuur met koe
Startprijs 240 EUR
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser 1223
J.L. van der Meide, Zeegezicht met schelpenvisser
Startprijs 240 EUR
Toon Koster, Sleepboot in haven 1295
Toon Koster, Sleepboot in haven
Startprijs 240 EUR