54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin 1000
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin
Startprijs 90 EUR
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas 1135
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Startprijs 90 EUR
A. Grosfeld, Elegante dame 1302
A. Grosfeld, Elegante dame
Startprijs 90 EUR
Antieke landkaart van Dordrecht 1331
Antieke landkaart van Dordrecht
Startprijs 90 EUR
Betsy Dom, Vaas met bloemen 1067
Betsy Dom, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter 1092
H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Man met wijnglas 1112
Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startprijs 100 EUR
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren 1126
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep 1134
Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep
Startprijs 100 EUR
G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere 1138
G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere
Startprijs 100 EUR
K. Hammond, Romantisch havengezicht 1140
K. Hammond, Romantisch havengezicht
Startprijs 100 EUR
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren 1141
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser 1149
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Startprijs 100 EUR
Qung Kyan, Pagode Bagan Myanmar 1168
Qung Kyan, Pagode Bagan Myanmar
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Pluimvee bij Griekse ruïne 1170
Ongesigneerd, Pluimvee bij Griekse ruïne
Startprijs 100 EUR
J.J. v/d Stap, Hollands landschap 1172
J.J. v/d Stap, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten 1211
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht 1220
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht
Startprijs 100 EUR
3x Hollandse School, Divers 1245
3x Hollandse School, Divers
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Kruik met bloemen 1249
Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust 1251
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Startprijs 100 EUR
Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling 1254
Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 100 EUR
H. Kleine, Moderne compositie 1262
H. Kleine, Moderne compositie
Startprijs 100 EUR
2x Jan de Valk,  Abstracte composities 1291
2x Jan de Valk, Abstracte composities
Startprijs 100 EUR
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier 1306
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Startprijs 100 EUR
2x W.E.G. Bank, 2x Damesbustes 1323
2x W.E.G. Bank, 2x Damesbustes
Startprijs 100 EUR
Otto Coenders, Stilleven 1354
Otto Coenders, Stilleven
Startprijs 100 EUR
J. Doeser, Vaas met rozen 1370
J. Doeser, Vaas met rozen
Startprijs 100 EUR
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel 1375
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel
Startprijs 100 EUR
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten 1394
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Startprijs 100 EUR
Jan Bevort, Bosgezicht met berkenbomen 1125
Jan Bevort, Bosgezicht met berkenbomen
Startprijs 120 EUR
E. Scholz, Erotische dame 1152
E. Scholz, Erotische dame
Startprijs 120 EUR
C. van Soest, Figuren in keuken 1169
C. van Soest, Figuren in keuken
Startprijs 120 EUR
P. Brouwer, Zonnebloemen 1177
P. Brouwer, Zonnebloemen
Startprijs 120 EUR
Onduid. gesig., Portret jonge vrouw 1179
Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Startprijs 120 EUR
19e Eeuwse prent 1221
19e Eeuwse prent
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen 1230
Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen
Startprijs 120 EUR
Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif 1316
Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif
Startprijs 120 EUR
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht 1227
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht
Startprijs 130 EUR
Oude lithografie, Cacao van Houten 1129
Oude lithografie, Cacao van Houten
Startprijs 140 EUR
A. Woudstra, Standgezicht 1203
A. Woudstra, Standgezicht
Startprijs 140 EUR
Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden 1044
Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR
J. Faut, Impressionistisch landschap (pendant) 1086
J. Faut, Impressionistisch landschap (pendant)
Startprijs 150 EUR
J. Gosen, Kerkinterieur 1106
J. Gosen, Kerkinterieur
Startprijs 150 EUR
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk) 1108
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug 1113
Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht 1120
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht
Startprijs 150 EUR
Houtskool tekening, Studie koeien in landschap 1148
Houtskool tekening, Studie koeien in landschap
Startprijs 150 EUR