54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Map met 10 etsen/aquarel 1326
Map met 10 etsen/aquarel
Startprijs 25 EUR
Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs 1387
Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 30 EUR
Kees de Waal, Diary AGenda 1395
Kees de Waal, Diary AGenda
Startprijs 35 EUR
G. Kruijmel, Herdershond 1184
G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 40 EUR
Monogram, Monnik aan eettafel 1215
Monogram, Monnik aan eettafel
Startprijs 40 EUR
Ducollot ? Stadsgezicht Parijs 1383
Ducollot ? Stadsgezicht Parijs
Startprijs 40 EUR
Trümper, Portret oude dame 1391
Trümper, Portret oude dame
Startprijs 40 EUR
Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals) 1392
Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals)
Startprijs 40 EUR
Monogram H.R., Landschap met koeien 1061
Monogram H.R., Landschap met koeien
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne 1095
Onduidelijk, Figuur met bierpul voor taveerne
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Indonesische schone 1103
Ongesigneerd, Indonesische schone
Startprijs 50 EUR
Atelier Keerbergen, The life smoking woman 1185
Atelier Keerbergen, The life smoking woman
Startprijs 50 EUR
Monogram M.M., Portret jonge vrouw 1187
Monogram M.M., Portret jonge vrouw
Startprijs 50 EUR
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel 1199
C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR
Horsky, Vliegenzwammen 1219
Horsky, Vliegenzwammen
Startprijs 50 EUR
F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur 1244
F. Galman, Hollands dorpsgezicht met figuur
Startprijs 50 EUR
Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling 1297
Theo Kuijpers, Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR
Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen 1345
Graadt van Roggen, Landschap met boerin en windmolen
Startprijs 50 EUR
P.W. Hoeks, Landschap met korenschoven 1196
P.W. Hoeks, Landschap met korenschoven
Startprijs 60 EUR
3x Hollandse School, Landschappen met waterpartij 1231
3x Hollandse School, Landschappen met waterpartij
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht 1239
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen 1301
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen
Startprijs 60 EUR
Paul Ooms, Dorp in de duinen 1314
Paul Ooms, Dorp in de duinen
Startprijs 60 EUR
A. Koning, Boer met paardenkar 1342
A. Koning, Boer met paardenkar
Startprijs 60 EUR
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen 1378
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
Drie gouaches, India 1226
Drie gouaches, India
Startprijs 70 EUR
Joke Hueting, Fantasie-figuur 1293
Joke Hueting, Fantasie-figuur
Startprijs 70 EUR
Verso D'anjou, Kustplaats Nice 1349
Verso D'anjou, Kustplaats Nice
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd (John Bevort), Berkenbomen aan de waterkant 1369
Ongesigneerd (John Bevort), Berkenbomen aan de waterkant
Startprijs 70 EUR
Peter, Fruitstilleven 1388
Peter, Fruitstilleven
Startprijs 70 EUR
Jan Kelderman, Botters op Zuiderzee 1303
Jan Kelderman, Botters op Zuiderzee
Startprijs 75 EUR
Jan Kelderman, Parijs 1360
Jan Kelderman, Parijs
Startprijs 75 EUR
Rose Mary, Stilleven met blauw emaille 1361
Rose Mary, Stilleven met blauw emaille
Startprijs 75 EUR
A. Mulder, Boeren interieur 1181
A. Mulder, Boeren interieur
Startprijs 80 EUR
Barnier, Schenkkan met bloemen 1232
Barnier, Schenkkan met bloemen
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Landschap met knotwilgen 1233
Ongesigneerd, Landschap met knotwilgen
Startprijs 80 EUR
Onbekend, Landschap met koeien 1242
Onbekend, Landschap met koeien
Startprijs 80 EUR
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard 1243
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard
Startprijs 80 EUR
Theo Mackaay, Paarden met figuur 1248
Theo Mackaay, Paarden met figuur
Startprijs 80 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1260
Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1261
Startprijs 80 EUR
W. Ruiter, Wintergezicht 1266
W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 80 EUR
F. Brandt, Vaas met rozen 1267
F. Brandt, Vaas met rozen
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd? Stilleven 1278
Ongesigneerd? Stilleven
Startprijs 80 EUR
Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden 1300
Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden
Startprijs 80 EUR
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokkum Red 1355
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokkum Red
Startprijs 80 EUR
J. Michael, Parijs stadsgezicht 1389
J. Michael, Parijs stadsgezicht
Startprijs 80 EUR
Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh 1390
Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh
Startprijs 80 EUR
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin 1000
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin
Startprijs 90 EUR
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas 1135
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Startprijs 90 EUR
A. Grosfeld, Elegante dame 1302
A. Grosfeld, Elegante dame
Startprijs 90 EUR
Antieke landkaart van Dordrecht 1331
Antieke landkaart van Dordrecht
Startprijs 90 EUR
Betsy Dom, Vaas met bloemen 1067
Betsy Dom, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter 1092
H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Man met wijnglas 1112
Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startprijs 100 EUR
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren 1126
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep 1134
Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep
Startprijs 100 EUR
G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere 1138
G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere
Startprijs 100 EUR
K. Hammond, Romantisch havengezicht 1140
K. Hammond, Romantisch havengezicht
Startprijs 100 EUR
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren 1141
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser 1149
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Startprijs 100 EUR
Qung Kyan, Pagode Bagan Myanmar 1168
Qung Kyan, Pagode Bagan Myanmar
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Pluimvee bij Griekse ruïne 1170
Ongesigneerd, Pluimvee bij Griekse ruïne
Startprijs 100 EUR
J.J. v/d Stap, Hollands landschap 1172
J.J. v/d Stap, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten 1211
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht 1220
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht
Startprijs 100 EUR
3x Hollandse School, Divers 1245
3x Hollandse School, Divers
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Kruik met bloemen 1249
Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust 1251
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Startprijs 100 EUR
Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling 1254
Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 100 EUR
H. Kleine, Moderne compositie 1262
H. Kleine, Moderne compositie
Startprijs 100 EUR
2x Jan de Valk,  Abstracte composities 1291
2x Jan de Valk, Abstracte composities
Startprijs 100 EUR
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier 1306
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Startprijs 100 EUR
2x W.E.G. Bank, 2x Damesbustes 1323
2x W.E.G. Bank, 2x Damesbustes
Startprijs 100 EUR
Otto Coenders, Stilleven 1354
Otto Coenders, Stilleven
Startprijs 100 EUR
J. Doeser, Vaas met rozen 1370
J. Doeser, Vaas met rozen
Startprijs 100 EUR
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel 1375
J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel
Startprijs 100 EUR
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten 1394
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Startprijs 100 EUR
Jan Bevort, Bosgezicht met berkenbomen 1125
Jan Bevort, Bosgezicht met berkenbomen
Startprijs 120 EUR
E. Scholz, Erotische dame 1152
E. Scholz, Erotische dame
Startprijs 120 EUR
C. van Soest, Figuren in keuken 1169
C. van Soest, Figuren in keuken
Startprijs 120 EUR
P. Brouwer, Zonnebloemen 1177
P. Brouwer, Zonnebloemen
Startprijs 120 EUR
Onduid. gesig., Portret jonge vrouw 1179
Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Startprijs 120 EUR
19e Eeuwse prent 1221
19e Eeuwse prent
Startprijs 120 EUR
Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen 1230
Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen
Startprijs 120 EUR
Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif 1316
Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif
Startprijs 120 EUR
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht 1227
A. Potgieter, Zomers Hollands havengezicht
Startprijs 130 EUR
Oude lithografie, Cacao van Houten 1129
Oude lithografie, Cacao van Houten
Startprijs 140 EUR
A. Woudstra, Standgezicht 1203
A. Woudstra, Standgezicht
Startprijs 140 EUR
Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden 1044
Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden
Startprijs 150 EUR
J. Faut, Impressionistisch landschap (pendant) 1086
J. Faut, Impressionistisch landschap (pendant)
Startprijs 150 EUR
J. Gosen, Kerkinterieur 1106
J. Gosen, Kerkinterieur
Startprijs 150 EUR
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk) 1108
A. Potgieter, Dorp (Frankrijk)
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug 1113
Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht 1120
Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht
Startprijs 150 EUR
Houtskool tekening, Studie koeien in landschap 1148
Houtskool tekening, Studie koeien in landschap
Startprijs 150 EUR