Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk, Bosgezicht 1357
Onduidelijk, Bosgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstract 1384
Theo Wolvecamp, Abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstract 1385
Theo Wolvecamp, Abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie 1131
Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein 1210
Karen Ray, Interieur met tafel en porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Collectie van 11 anatomische studies 1228
Collectie van 11 anatomische studies

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Rik Jager, Abstracte compositie 1253
Rik Jager, Abstracte compositie

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
W.J. Groningen, Havengezicht met figuren 1282
W.J. Groningen, Havengezicht met figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte figuratieve voorstelling 1329
Theo Wolvecamp, Abstracte figuratieve voorstelling

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling 1333
Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en citroen 1073
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en citroen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
J.H. Coster, Landschap met koeien 1122
J.H. Coster, Landschap met koeien

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd?, Panoramisch landschap 1252
Ongesigneerd?, Panoramisch landschap

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Tilly Moes, Keulse pot met anemonen 1298
Tilly Moes, Keulse pot met anemonen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Hugo Berten, Keulse kan met  bloemen 1328
Hugo Berten, Keulse kan met bloemen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc. 1238
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood, walnoot etc.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Clara de Jong, Chique dame met tas 1289
Clara de Jong, Chique dame met tas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Landschap Frankrijk 1299
Thijs Buit, Landschap Frankrijk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Kip 1386
Anton Heyboer, Kip

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuws achter-glas-schilderij, Salomons oordeel 1099
18e Eeuws achter-glas-schilderij, Salomons oordeel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt 1115
2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
V. Lens, Twee portretten (echtpaar ) 1147
V. Lens, Twee portretten (echtpaar )

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed 1175
2x B. Dufour, Ballerina + Dames met hoed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vossenjacht 1250
Ongesigneerd, Vossenjacht

Resultaat:

110 EUR