54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Ongesigneerd, Reeën in het bos 1225
Ongesigneerd, Reeën in het bos

70 EUR

M. Hekkink, Vaas met roze rozen 1308
M. Hekkink, Vaas met roze rozen

70 EUR

Trümper, Portret 17e eeuwse heer 1393
Trümper, Portret 17e eeuwse heer

70 EUR

Drie gesigneerde Japanse houtsnedes, divers 1058
Drie gesigneerde Japanse houtsnedes, divers

60 EUR

J. Visser, Zeegezicht met klipper 1276
J. Visser, Zeegezicht met klipper

60 EUR

Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter 1277
Ongesigneerd, Rustend paard en ruiter

60 EUR

J. Eybergen, Stilleven 1285
J. Eybergen, Stilleven

60 EUR

Schleichhardt, Berglandschap in de winter 1286
Schleichhardt, Berglandschap in de winter

60 EUR

Rest-signatuur, Landschap met windmolens 1305
Rest-signatuur, Landschap met windmolens

60 EUR

F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan 1310
F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan

60 EUR

Frederik Kaxnaa, Indonesich landschap 1311
Frederik Kaxnaa, Indonesich landschap

60 EUR

C. Bakels, Verso Pokkenhuis Tongelre 1313
C. Bakels, Verso Pokkenhuis Tongelre

60 EUR

Originele houtsnede Anton Pieck, Uil op tak 1315
Originele houtsnede Anton Pieck, Uil op tak

60 EUR

2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt 1337
2x Eef de Weerd, Vrouwelijk naakt

60 EUR

J. van Velzen, Bosgezicht met boeren en paardenkar 1356
J. van Velzen, Bosgezicht met boeren en paardenkar

60 EUR

Francois Gomze, Bosgezicht 1358
Francois Gomze, Bosgezicht

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Stilleven 1371
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven

60 EUR

M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen 1396
M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen

60 EUR

Reerink, Romantisch Hollands stadsgezicht 1056
Reerink, Romantisch Hollands stadsgezicht

50 EUR

Gesigneerd Japans zijde-schilderij 1059
Gesigneerd Japans zijde-schilderij

50 EUR

H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis 1074
H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis

50 EUR

N. Pienemann, Jongeman bij rotspartij 1104
N. Pienemann, Jongeman bij rotspartij

50 EUR

Antieke gravure, Badende dames 1105
Antieke gravure, Badende dames

50 EUR

A. Martens, Hollands havengezicht 1186
A. Martens, Hollands havengezicht

50 EUR

Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen 1247
Onduid.gesign.,Havengezicht met schepen

50 EUR

I. Schmidt, Zwitsers berglandschap 1320
I. Schmidt, Zwitsers berglandschap

50 EUR

Onduidelijk, 17e Eeuws fregat 1324
Onduidelijk, 17e Eeuws fregat

50 EUR

Antieke landkaart van Zuid Holland 1332
Antieke landkaart van Zuid Holland

50 EUR

Corry Leushuis, Modern stadsgezicht 1359
Corry Leushuis, Modern stadsgezicht

50 EUR

Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt 1109
Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt

45 EUR

J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken 1137
J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken

40 EUR

G.A. Baumer, Landschap met korenschoven 1165
G.A. Baumer, Landschap met korenschoven

40 EUR

Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin 1171
Ongesigneerd, Meisje met boeken in bloementuin

40 EUR

P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen 1188
P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen

40 EUR

Twee 18e eeuwse gravures 1352
Twee 18e eeuwse gravures

40 EUR

Johan Mensink, Handwerkende boeren vrouw 1364
Johan Mensink, Handwerkende boeren vrouw

40 EUR

Mensink, de Dinkel bij Denekamnp 1366
Mensink, de Dinkel bij Denekamnp

40 EUR

A. Lignas, Wandelaar in landschap 1367
A. Lignas, Wandelaar in landschap

40 EUR

Onduid. gesig., Boeren interieur 1368
Onduid. gesig., Boeren interieur

40 EUR

Johan Mensink, Twentse boerenschuur 1365
Johan Mensink, Twentse boerenschuur

35 EUR

Onduid. gesig., Hollands havengezicht met platbodems 1015
Onduid. gesig., Hollands havengezicht met platbodems

30 EUR

Henricus, Twee western cowboys 1174
Henricus, Twee western cowboys

30 EUR

J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel 1189
J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel

30 EUR

3x Monogram J. v.d. B., Divers 1166
3x Monogram J. v.d. B., Divers

25 EUR