Bronzen figuur. Golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antiek Mariabeeld van gips. Circa 1900. Moeder Maria bescherm ons Vlaanderen. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Jachthond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen figuur van Martin Stolk. Twee figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Bronzen Basset hondenkop op multiplex basement. Door T. Steffens A. La Doro. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen paarden. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Duivel. Weense stijl. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 17 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot koudbeschilderd bronzen varken in Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x7 cm. In goede staat.
Bronzen met marmeren boekensteun in Art Deco-stijl. Gesigneerd Francois Pompon. Duif. 21e Eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Jongen op kussen met kapotte trommel. Afmeting: 9 x 10,5 x 7 cm. In goede staat.
Modern bronzen masker op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Meisje op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Chipparus (meisje met jurk). Gesigneerd. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Deiana met boog, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen tijger in Weense stijl. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Jockey te paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 62 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Voluptueuze naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Panter op marmeren basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur op marmeren basement. Geknevelde man. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil buste van een jonge dame op rood marmeren sokkel. Door G. van der Straeten. 1856 - 1928. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.