Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met blauw topaas en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde blauw topaas en aan de zijkanten versierd met een klein diamantje, totaal ca 0,02 ct. Breedte kop 10 mm. ø 59. t...
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi plooiborden met vijver/watervogel decor. Enkel chips. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.