Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 18x11mm, lengte 47,5 cm. In goede staat
Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat
Groen emaille hanghorloge. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Geheel is van zilver. Enkele pare...
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia en saffier. Armband met ovale schakels deels met een slag en voorzien van kleien zirconia's. En schakels met markiesgeslepen saffieren. Voorzien van een grote...
19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...
Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant en parel. Ring met een grote rozet met in het midden een grote cultivé parel, ø 10 mm. Om de parel zit een rand met 8 briljant geslepen diamanten in 4-poot ch...
Zware Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Circa 1930. F.W. Elliot Ltd Croydon. Afmeting: 8,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met ronde en ovaal bewerkte schakels voorzien van geschulpte rand en bewerking. De schakels zijn bezet met rond en ovaal gefacetteerde granaten. Breed...
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 44 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Antieke Engelse schoolklok. Mahoniekleurig. Circa 1900. Trade Mark M.C. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.