Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas, H 33 cm. 7609
Chinese vaas, H 33 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee Franse kandelaren, 1860 2019
Twee Franse kandelaren, 1860
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Oude/antieke tangka 7602
Oude/antieke tangka

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese pot Ø 15,5 cm. 7595
Chinese pot Ø 15,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee Meissen theekannen 6090
Twee Meissen theekannen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Goudsteen collier 842
Goudsteen collier

Resultaat:

100 EUR

Lot Makkumer tegels (16 x) 6083
Lot Makkumer tegels (16 x)
Startprijs 150 EUR
Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm. 6076
Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot tedora bedels 18x 835
Lot tedora bedels 18x

Resultaat:

40 EUR

Zeldzame oorkonde met lakzegel 2012
Zeldzame oorkonde met lakzegel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan 6033
18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Horloge (zilver/emaille) 828
Horloge (zilver/emaille)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm. 7559
Chinese Familie Rose kom Ø 14,7 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6026
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer 1374
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm. 7552
Vier oude Chinese munten Ø 3,9 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
A. Lignas, Wandelaar in landschap 1367
A. Lignas, Wandelaar in landschap

Resultaat:

40 EUR

Jan Kelderman, Parijs 1360
Jan Kelderman, Parijs
Startprijs 75 EUR
Chinese bronzen kan, H 22 cm. 7545
Chinese bronzen kan, H 22 cm.
Startprijs 500 EUR
Twee delen antiek glaswerk 5518
Twee delen antiek glaswerk
Startprijs 70 EUR
Franse glazen vaas, 1900 5511
Franse glazen vaas, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR