Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Geelgouden (pink)ring, 585/000, met diamant. Ring met in het midden een ronde gladomzetting met een briljant geslepen diamant. Naast de gladomzetting zitten aan weerskanten 3 briljant geslepen diamant...
Lot met 12 zilveren, 925/000, deels vergulde sloten in bloemvorm met zirconia's en rozetten met blauw, rode, groene en zwarte stenen. De sloten hebben een aanzet voor 3 rijen. ø 21 mm. Totaal ca 110 g...
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.