Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Collier en ring van amethist met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde kralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm....
Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.