Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Grote antiek geglazuurde wandtegel van Westraven Utrecht. Figuren decor. Afmeting: 30 x 24 x 4 cm. In goede staat.
Map met etsen/aquarel gravure + stripboek 1983 Judge Dredd. Bestaande uit: Elf etsen knotwilgen, onduidelijk gesigneerd. Eén aquarel Jelle Trachtig. Eén gravure Taurel. Afmeting: 26 - 45 cm. In redeli...
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Zilveren breischede, 833/000, met bandelwerk en clip met monogramgravure A.F.A.. 16 cm. iets gedeukt. MT.:P.R.Cabboes, Leeuwarden, 1837-1859. ca 22,6 gram.
Zilveren spang met hanger, 925/000. Rond collier met daaraan een langwerpige zilveren hanger met kunststof inleg in diverse kleuren. Lengte hanger 68 mm. ca 17 gram. In goede staat.
Zilveren omega collier, 925/000, voorzien van een karabijnhaak. breedte 6 mm. lengte 45 cm. ca 26 gram. In goede staat
Michel Soutine. 1941 - 1986. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 31 cm. In goede staat.
Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Zes delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee grote coupes + vier karaffen (zonder stop). Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...
Zilveren roomlepel, 833/000, met een peervormige bak voorzien van een geschulpte rand met een voorstelling met een koe. Bevestigd aan een iets gebogen steel met schild en dolfijn. 15 cm. ca 35 gram. S...
Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...
Zilveren collier met hanger en oorclips, 800/000, met tijgeroog. Collier met een getorste schakel met daaraan een peervormige hanger versierd met een rand met krakelingen en bezet met een tijgeroog. E...
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.
Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat
Lot zilveren creolen, 3 paren en 3 losse creolen met kleurstenen. 925/000. ø 15-35mm. Totaal ca 29,8 gram. In goede staat
Lot zilver met een armband met bloemschakels bezet met bloedkoraal, een klassieke broche met onyx en markesiet, enkelen ontbreken, broche in scandinavische stijl, aha design en een fijn gourmetcollier...
Lot oorstekers met, 925/000, met knoppen met grote bollen, oorhaken met zirconia's en een sterhanger, een paar brisures met peervormige hangers en een paar oorstekers met zirconia. ca 12 gram,. In goe...
Lot met 2 paar zilveren oorclips, Een paar oorclips in bladvorm, 835/000, bezet met markesietstenen, 12x20mm, en een paar ovale oorclips, 925/000, voorzien van een opengewerkte florale rand bezet met ...
Ring, 375/000, met zirconia's. Rijring met 12 zirconia's. Breedte 2,0 mm. ø 56. ca 1,0 gram. In goede staat
Junghans mega solar horloge, radio controlled met een double kast, saffier glas en een double rekband. ø 32 mm. Gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.
Armband en ring, Nomination met opaal en gouden details. Breedte 6,5 mm. In goede staat
Lot met een zilverenlijstje en 2 broches. Klein zilveren fotolijstje, 925/000, rechthoekig model met florale bewerking in de hoeken, 5x3,6cm. en 1 broche gemaakt uit 2 breidoppen en een staafbroche m...
Horloge Etienne Aigner, bicolour staal voorzien van een kast in hoefijzervorm met een witte wijzerplaat met datumaanduiding. En een bicolour schakelband. Breedte 32 mm. lengte 19,5cm. Vergulding wat a...
Nieuw Dugena dameshorloge, double met double schakelband. Voorzien van een ronde kast, ø 25 mm, met goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. Werkend.
Goud op zilveren collier en hanger, 925/000, met amethist. Een geslepen slangcollier, ø 2,5mm, met daaraan een hanger met ronde elementen met rond gefacetteerde paarse steen. lengte 39 mm. collier 50 ...
G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ducallot ? Verso Montmartre 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.
Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Gewichtenblok. Twee kleine gewichten missen. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 17 cm. In goede staat.
Antieke plated wijnkoeler + art deco messing dekseldoos met bakeliet. Circa 1920. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.
Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans gietijzeren kinderfornuis met warmwaterkraan. Circa 1900. Schoorsteen mist + één scharnier defect. Ancne Godin a Guise. Afmeting: 30 x 35 x 21 cm. In redelijke staat.
Twee delen oud/antiek aardewerk. 1x Bisquit porseleinen vrouw met tamboerijn, circa 1900, gemerkt. 1x Groot modern terracotta geglazuurd figuur, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede sta...
Terracotta figuur. Tweede helft 20e eeuw. Corpulente naakte dame. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 23 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Circa 1900. Herder + herderin. Herder gaaf, herderin minimale beschadiging. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse polychrome Fayence wandschotel met figuur. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Drie oude Engelse majolica bloempotten met figuren in landschap/goud decor. 20e Eeuw. Eén haarscheur. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...