Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose penselen vaas met keizerlijke figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting; H 11,8 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten halspiegel met kariatiden, band intarsia en facet geslepen spiegel. Afmeting: 183 x 107 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Imari porseleinen diepe schotel + kom op drie poten. Japanse kom op drie poten met feniks/landschap decor, chips. En een 18e eeuws Chinees diep bord met floraal/goud decor, één chip. ...
Zilveren brillenkoker, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel en versierd met graveerwerk. Voorzien van een velouren interieur. ca 70 gram. 13x3,5x1,2cm. MT.: vermoedelijk W. de Pleyt, Sch...
Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren strooiers, 925/000, rond model op ronde voet met getorste rand. Gevuld met glazen binnenkanten. bruto gewicht 296 gram. Een enkele oneffenheid verder in goede staat.
Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zilveren bestekset, 835/000, met 12 taartvorkjes, 12,5cm, 12 kleine lepeltjes, 8 cm, een suikerlepel, 11cm, en een taartschep, 22cm. Allen voorzien van een getorste steel bekroond met een zilveren bol...
Vier delen oud China/Japan. Bestaande uit: Celadon kom, Satsuma figuur, boeddha van natuursteen + merkteken en een houtgestoken fabelfiguur. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee Chinese hardhouten stoelen met parelmoer-inleg. Floraal/vogels rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, een molen, 833/000, op 4 bolpoten met draaibare wieken, 6x4x14cm, jl.:A:1910, en blaasbalg, als doosje, met vergulde binnenzijde, versierd met aan één zijde een romantische ...
Zilveren schaar met schede, 833/000. Schaar met zilveren ogen versierd met graveerwerk, geplaatst in een zilveren schede met graveerwerk. 12,5 cm. ca 25,1 gram. In goede staat.
Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat
Zilveren fruitschaal, 800/000, rond opengewerkt model versierd met druivenranken en druiven, geplaatst op een ronde voet met bewerking. De schaal is voorzien van een grepen in de vorm van florale krul...
19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met bronzen binnenbel. Ronde bel met gedreven bloemversiering en een los zilveren element met druivenbladeren. MT.:P.Roesgen, Schoonhoven, 1860-1864. Samengesteld. ø10x16cm...
Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet met een gezaagde strooidop. MT.: Barker Ellis Silver Company, Birmingham, jl.:W:1971. ø6,5x18cm. ca 112 gram. In goede staat
Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.
Kleine zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlen en ovaal decor, geplaatst op een ovale rand met filetbewerking. De bonbonmand heeft een parelrand. MT.: J.Krins, Schoonhoven, jl.: ...
Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.
Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.
Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.
Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren doos, 925/000, rechthoekig heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.: Charles Lyster & Son, Chester, jl.: A: 1901. 9x8x1,5cm. ca 94 gram. In goede staat
Grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen bloempot met honingraat/coulissen decor. Haarlijn bodem. Afmeting: 24 x 30 x 34 cm. In redelijke staat.
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...
Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilveren r...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.