Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.
Zilveren petit four schep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad met een gekrulde steel. Leeuwarden, jl.:i:1943. 11x6,5cm. ca 43 gram. In goede staat.
Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Junghans tafelklok met kwartierslag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom met drijfwerk versierd met floraal decor. Met 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. 25x12x8cm. Sneek, 1738. ca 203 gram. In goede staat
Ovale zilveren dekseldoos, 925/000, geplaatst op 4 klauwpoten. Versierd met een opgesoldeerde florale rand. Het deksel is voorzien van strak lijnengraveerwerk met wieber bewerking. MT.:Walker & Hall, ...
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
A. Martens. 1888 - 1936. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans Westminster tafelklok van notenhout. Kwartierslag op vier gongstaven. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Uitgebreid Duits Rosenthal servies van porselein. Ranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, drie dekselschalen, twee sauskommen, theekan, melk/suiker set, 13 kop en schotels, 3...
Kapitale zilveren broodmand, ovaal gezaagd model voorzien van ovaal en floraal decor, met een omgeslagen gecontourneerde rand met fruitmanden en acanthusbladeren. De mand staat op een ovale ring met f...
Gerhart Bakker. Stadspoort van Elburg met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren doos, 930/000, met een geschilderd portret. rechthoekige doos voorzien van graveerwerk langs de randen met lijnen en bladdecor. De bovenzijde is voorzien van een met graveerwerk ve...
Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse wapens. 1x Sabel lemet Weyersberg Kirschbaum & Cie. Solingen. 1x 17e Eeuwse degen/tapier met bronzen heft. Afmeting: 81 - 89 cm. In goede staat.
Lot van zeven antieke Belgische onderscheidingen. WO I tot WO II. Deels geëmailleerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen en goud-inleg. Charton Coulomviers. Damastloop. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer. Slagmechanisme vastgezet. Deukjes in loop. Afmeting: L 131 cm. In redelijke staat.
Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.