Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen wijwaterhouder, 1900 2262
Bronzen wijwaterhouder, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Goudsteen collier 842
Goudsteen collier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot tedora bedels 18x 835
Lot tedora bedels 18x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm. 2255
Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 19,7 cm. 7509
Chinese wandvaas, H 19,7 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Verguld harmonica manuscript 7502
Verguld harmonica manuscript

Resultaat:

170 EUR

Lot Chinees porselein (5x) 7495
Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Horloge (zilver/emaille) 828
Horloge (zilver/emaille)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm. 6133
Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee Franse vaasjes 6126
Twee Franse vaasjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke parapluhouder, 1900 2219
Antieke parapluhouder, 1900

Resultaat:

60 EUR

Zes houtsnijwerk panelen 2212
Zes houtsnijwerk panelen
Startprijs 80 EUR
Drie meetinstrumenten 2205
Drie meetinstrumenten
Startprijs 80 EUR
Gouden armband met saffier 792
Gouden armband met saffier
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm. 7466
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.

Resultaat:

60 EUR

Witgouden parelring met diamant 785
Witgouden parelring met diamant
Startprijs 750 EUR
Geelgouden armband met granaat 778
Geelgouden armband met granaat
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Twee Meissen theekannen 6090
Twee Meissen theekannen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oude postzegels + collectie munten 2169
Oude postzegels + collectie munten

Resultaat:

100 EUR

Lot Makkumer tegels (16 x) 6083
Lot Makkumer tegels (16 x)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm. 7459
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR