Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...
Antieke Chinese Yixing trekpot. Kang Xi? Met floraal decor rondom en kostbaarheden decor op deksel. Minimale chips bovenrand + chip binnenrand deksel. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Schenkkan, putti met zeis, tuit + handgrip gelijmd. 1x Vaas met zilveren stop, figuur in landschap decor, bovenrand schade. Afmeting: 15 - 16 c...
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...
Drie 18e eeuwse Japanse kakiemon kop + schotels met floraal/vogel decor. Eén kopje haarlijn + chip. Eén kopje bakfout. Eén kopje goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 10,8 cm. In redelijk/goede ...
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén schotel gekramd. Eén schotel haarlijn. Eén schotel goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 5 x Ø ...
Vier Chinees porseleinen borden. Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden. Eén 19e eeuws Japans bord. Eén Chinees bord in Kang Xi stijl, circa 1900. Minimale schilfer mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 23,5 cm. ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met lange lijs in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met pioenroos/vlinder/vogel decor. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...
Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en foo-hond. Eén chip deksel. Afmeting: H 65 x Ø 36 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.
Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes. Divers. 1x Floraal + bodemmerk, chips/haarlijn. 1x kasteel/figuren/rivierlandschap + bodemmerk, goed. 1x Geisha decor + vier tekens bodemmerk. Afmet...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.