Twee zilveren bonbonmandjes, 833/000, een ovaal gezaagd model met floraal en spijlendecor. De mand is voorzien van een parelrand. 16x9x4,5cm. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:W:1931 En een ovaal gec...
Kristallen mosterdpot en zoutvat met zilver. 950/000, Mosterdpot met zilveren montuur geplaatst op een vierkante voet met 4 klauwpoten. Een ronde rand met knerren en gekrulde grepen met een scharniere...
Onduidelijk. 20e Eeuw. 17e Eeuws fregat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Zilveren brillenkoker, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel en versierd met graveerwerk. Voorzien van een velouren interieur. ca 70 gram. 13x3,5x1,2cm. MT.: vermoedelijk W. de Pleyt, Sch...
P.B. Cop. 1947. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee zilveren strooiers, 925/000, rond model op ronde voet met getorste rand. Gevuld met glazen binnenkanten. bruto gewicht 296 gram. Een enkele oneffenheid verder in goede staat.
Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.
F. Brandt. 20e Eeuw. Vaas met rozen en druiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren bestekset, 835/000, met 12 taartvorkjes, 12,5cm, 12 kleine lepeltjes, 8 cm, een suikerlepel, 11cm, en een taartschep, 22cm. Allen voorzien van een getorste steel bekroond met een zilveren bol...
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren schaar met schede, 833/000. Schaar met zilveren ogen versierd met graveerwerk, geplaatst in een zilveren schede met graveerwerk. 12,5 cm. ca 25,1 gram. In goede staat.
Adriaan Marinus Geijp. 1855 - 1926. Landschap met vissende boeren. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 58 x B 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilveren r...
Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.
Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...
Antieke Friese stoelklok met wekker. Originele beschildering en vergulding. Circa 1890. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gezaagd model met een gecontourneerde rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:h:1967. 16x11x7cm. ca 107,3 gram. In goede staat.
Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.