Grote ovale Djokja zilveren broodmand, 800/000, op een stevige ovale voet en voorzien van een opengewerkt Djokja decor met florale bewerking. 37x23x8 cm. ca 850 gram. In goede staat
Zware antieke plated wijnkoeler met ijscompartiment. Kratervorm. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Fraaie antieke Hollandse zilveren kan, Lodewijk XV stijl, voorzien van ribben en een gecontourneerde bovenzijde versierd met floraal graveerwerk. De kan is voorzien van een ebbenhouten greep en is gep...
Kristallen schenkkaraf voorzien van slijpwerk en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000, en een zilveren ketting tussen de karaf en de stop. 15x12x37cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Slapende man bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 30,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse prent naar Rembrandt van Rijn. Honderd gulden prent. Steendruk op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse watervalklok van compositie metaal. met putti, spiegel en zichtbare slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Plated bestek, Gero, model Haags lofje 12- persoons met kleine en grote messen, lepels en vorken. 2 sauslepels, 2 soepsleven, 2 aardappel- en 2 groentelepels, een pasteischep, kaasschaaf, 4 vleesvorkj...
Zilveren doos, ovaal model rijkelijk versierd met gedreven voluten en bloemen en verfraaid met graveerwerk. De doos is geplaatst op een klauwpoten. En het deksel is voorzien van opgesoldeerde bloemel...
Vijf Chinees porseleinen schalen. 19e Eeuw. Floraal decor. 1x haarlijn + 1x gelijmd. Rest goed. Afmeting: 6 - 11 cm.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...
Dienblad met zilveren rand, 833/00. Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten blad en een zilveren gezaagde rand voorzien van biedermeier decor. MT.: Fa. Eldick, Zutphen, jl.:M:1947. 37x24cm. In ...
Fraaie zilveren broodmand, 800/000, ovaal gedreven en handgezaagd model met spijlen en floraal decor. Minimaal deukje aan de zijkant, verder in goede staat. 26x16x10 cm. totaal ca 400 gram.
Drie zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een afbeelding van een ruiter te paard, 2 erg sleets. MT.: G. van Ewijck, Schoonhoven. 1837-1865 en G.F. van Geelen, Schoonhoven, 1853-1880. ø 75mm en...
Andy Warhol. Lithografie. Titel: Reijning Queens. I.C.A. koningin Beatrix. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 48 cm. In goede staat.
Lot met 5 lepels, 835/000, met 3 roomlepels en 2 suikerscheppen. Voorzien van gegraveerde florale bewerking. totaal ca 69 gram. In goede staat