Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke glazen Leerdam cactuspot, 1930 5500
Antieke glazen Leerdam cactuspot, 1930
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3 Pandora ringen 796
3 Pandora ringen

Resultaat:

100 EUR

Vijf antieke kandelaren 2258
Vijf antieke kandelaren
Startprijs 80 EUR
Groot altaar-tabernakel, H 124 cm. 2259
Groot altaar-tabernakel, H 124 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Twee wand/koetslampen 2273
Twee wand/koetslampen
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Drie antieke glazen pronkbokalen, 1880 5514
Drie antieke glazen pronkbokalen, 1880

Resultaat:

80 EUR

Mondgeblazen glazen duif 5515
Mondgeblazen glazen duif
Startprijs 150 EUR
Dugena dameshorloge 831
Dugena dameshorloge
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren armband 832
Zilveren armband

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden ring met bloem 846
Gouden ring met bloem

Resultaat:

375 EUR

Terracotta zuil 6022
Terracotta zuil
Startprijs 100 EUR
Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6036
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

1.300 EUR

Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm. 6037
Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke gravure Bentheim 1020
Antieke gravure Bentheim

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzame antieke gravure 1021
Zeldzame antieke gravure

Resultaat:

150 EUR

Grote Chinese dekselpot, H 46 x Ø 33 cm. 7455
Grote Chinese dekselpot, H 46 x Ø 33 cm.
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Drie Imari kop + schotels 7456
Drie Imari kop + schotels

Resultaat:

200 EUR

Antieke Weense reiswekker, 1830 3510
Antieke Weense reiswekker, 1830
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3511
Friese staartklok

Resultaat:

160 EUR

Antieke Franse pendule, H 38 cm. 3525
Antieke Franse pendule, H 38 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
17e - 18e  Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7491
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3560
Friese stoelklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Warmink tafelklok 3561
Warmink tafelklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek tegeltableau, 26 x 26 cm. 6072
Antiek tegeltableau, 26 x 26 cm.

Resultaat:

70 EUR