Paar bijzonder fraaie kristallen kandijcoupes met zilver, 833/000. Geslepen kandijcoupes geplaatst op een ronde zilveren voet. Met een geslepen deksel voorzien van een grote zilveren knop. Minimale ch...
Zware antieke plated wijnkoeler met ijscompartiment. Kratervorm. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Hollandse zilveren kan, Lodewijk XV stijl, voorzien van ribben en een gecontourneerde bovenzijde versierd met floraal graveerwerk. De kan is voorzien van een ebbenhouten greep en is gep...
Kristallen schenkkaraf voorzien van slijpwerk en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000, en een zilveren ketting tussen de karaf en de stop. 15x12x37cm. In goede staat.
Kristallen toiletset met een parfumfles en een doosje met plated deksel en diverse lepels, een zilveren jamlepel en een zilveren schenklepeltje met beidermeier steel. En een lot plated en tinnen lepel...
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Chris van Dijk. 21e Eeuw. 1952 - . Vrouw zittend in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Slapende man bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 30,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse prent naar Rembrandt van Rijn. Honderd gulden prent. Steendruk op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In goede staat.
Zilveren doos, ovaal model rijkelijk versierd met gedreven voluten en bloemen en verfraaid met graveerwerk. De doos is geplaatst op een klauwpoten. En het deksel is voorzien van opgesoldeerde bloemel...
Plated bestek, Gero, model Haags lofje 12- persoons met kleine en grote messen, lepels en vorken. 2 sauslepels, 2 soepsleven, 2 aardappel- en 2 groentelepels, een pasteischep, kaasschaaf, 4 vleesvorkj...
Fraaie zilveren broodmand, 800/000, ovaal gedreven en handgezaagd model met spijlen en floraal decor. Minimaal deukje aan de zijkant, verder in goede staat. 26x16x10 cm. totaal ca 400 gram.
Drie zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een afbeelding van een ruiter te paard, 2 erg sleets. MT.: G. van Ewijck, Schoonhoven. 1837-1865 en G.F. van Geelen, Schoonhoven, 1853-1880. ø 75mm en...
Dienblad met zilveren rand, 833/00. Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten blad en een zilveren gezaagde rand voorzien van biedermeier decor. MT.: Fa. Eldick, Zutphen, jl.:M:1947. 37x24cm. In ...
Zeer grote Franse watervalklok van compositie metaal. met putti, spiegel en zichtbare slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Lot met 5 lepels, 835/000, met 3 roomlepels en 2 suikerscheppen. Voorzien van gegraveerde florale bewerking. totaal ca 69 gram. In goede staat
Andy Warhol. Lithografie. Titel: Reijning Queens. I.C.A. koningin Beatrix. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 48 cm. In goede staat.
Lot met zilveren lepels en vorkjes, 835/000, met 6 koffielepels met gegraveerde steel en 4 vorkjes met bloemensteel. Totaal 60 gram. In goede staat
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Bijzondere zilver vergulde gesp, BWG, ovaal gecontourneerde gesp, rijkelijk versierd met emaille, en voorzien van een zwaard als sluiting voor de gesp. 9x7cm.
Zilveren doos, Perzië, rechthoekig model rijkelijk versierd met een Perzische bewerking met vogels en floraal decor. 7,5x12x1cm. De binnenzijde is voorzien van een vergulding. ca 183 gram. In goede st...
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.