Fraaie zilveren broodmand, 800/000, ovaal gedreven en handgezaagd model met spijlen en floraal decor. Minimaal deukje aan de zijkant, verder in goede staat. 26x16x10 cm. totaal ca 400 gram.
Drie zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een afbeelding van een ruiter te paard, 2 erg sleets. MT.: G. van Ewijck, Schoonhoven. 1837-1865 en G.F. van Geelen, Schoonhoven, 1853-1880. ø 75mm en...
Lot met 5 lepels, 835/000, met 3 roomlepels en 2 suikerscheppen. Voorzien van gegraveerde florale bewerking. totaal ca 69 gram. In goede staat
Zware bronzen Chinese wierookbrander met tekst en bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Japanse borden. Circa 1900. Ganzen/schildpad decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Lot met zilveren lepels en vorkjes, 835/000, met 6 koffielepels met gegraveerde steel en 4 vorkjes met bloemensteel. Totaal 60 gram. In goede staat
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Grote zilveren schaal, 800/000, rond model met een omgeslagen rand met geschulpte rand. De schaal is voorzien van een grof gehamerd decor. ø 27x10cm. ca 560 gram. In goede staat.
Zilveren mosterdpotje, 925/000, ovaal model geplaatst op 4 klauwpoten, met een bewerkte rand en een bewerkte greep. Voorzien van een scharnierend deksel met knop. MT.: William Hutton & Sohns, ltd, Bir...
Bijzondere zilver vergulde gesp, BWG, ovaal gecontourneerde gesp, rijkelijk versierd met emaille, en voorzien van een zwaard als sluiting voor de gesp. 9x7cm.
Zilveren doos, Perzië, rechthoekig model rijkelijk versierd met een Perzische bewerking met vogels en floraal decor. 7,5x12x1cm. De binnenzijde is voorzien van een vergulding. ca 183 gram. In goede st...
Zilveren zoetstofpotje, 835/000, met tangetje. Rond potje met voluten en floraal decor, geplaatst op 4 pootjes met bloemrozet. Met ronde deksel voorzien van floraal decor en voluten. op het deksel zit...
Zilveren doosje, 833/000, rond model met parelrand en een sierlijke monogramgravure J.V.C.. Het doosje is voorzien van een los kristallen binnenbakje en heeft een vergulde binnenzijde. ø 6,5x2cm. Zilv...
Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een getorste rand met kwab-elementen, geplaatst op 4 florale poten. MT.: Bonura & Cu Simano, Palermo. ca 155 gram. 29x19x7cm. In goede staat
Zilveren tazza, 925/000, rond model geplaatst op een ronde voet met gezaagd decor. De ronde schaal is voorzien van 4 inkepingen, floraal zaagwerk en gedreven lijnen. Art Deco. MT.: Wilkens & Söhne, Br...
Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Kopje met coulissen/vogel/floraal decor, afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. En twee schotels met floraal decor, chips, afmeting: Ø 9,5 cm. I...
Twee zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Familie Rose met floraal/figuren in landschap decor, emaille verf. 1x Queng Lung met landschap decor. Afmeting: Ø 26,5 - 30,5 cm. ...
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke oriëntaalse octagonale hardhout gestoken bijzettafel. Opklapbaar. Floraal decor. Afmeting: 57 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met lapis lazuli en diamant. Strakke ring met een rechthoekig geslepen lapis lazuli en daaromheen aan driekanten 15 singlecut geslepen diamanten verdeeld. Totaal ca 0,30 ct. B...