Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen sculptuur met bodemmerk. Chinese man met hert op de rug (mist iets in de hand). Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met lange lijs/zotjes decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vaas/rolschilderij decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijke staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Floraal/goud/draken decor. Bestaande uit: Twee rijstkommen met deksel. Eén kom, floraal/goud + bodemmerk. Drie schalen, waarvan twee met bodemmerk. Afmeting: 12 ...
Rechthoekige teakhouten salontafel met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 78 x 140 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee delen melk en bloed met goud decor, floraal, 18e eeuw. Eén met zeemleer kleurig glazuur + floraal/goud decor, 19e eeuw. Haarlijn...
Grote Chinees porseleinen maanvaas met geel glazuur en blauw floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen waterschaal met rood craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot. Afmeting: 62 x 87 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Republiek. 20e Eeuw. Bestaande uit; Familie Rose vaas met figuren in tuin/tekst decor + bodemmerk, minimale chip. En een vaas met berglandschap/tekst decor + bodemmerk. A...
Elf delen divers antiek Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven kopjes + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes goed, vijf kopjes schade of haarlijn, twee schotels goed, twee schotels...
Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.
Antiek sabel met leeuwenkop. Circa 1900. Handbescherming lasnaad los. Lederen grip met koperdraad. Hollands wandelsabel. Ongereinigd. Afmeting: L 96 cm. In redelijk/goede staat.
Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.