Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Zware palissander armleunstoel, 1850
Resultaat: 60 EUR

Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.

Chinees bronzen sculptuur, H 11 cm.
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese bronzen sculptuur met bodemmerk. Chinese man met hert op de rug (mist iets in de hand). Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 18,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen theebus met lange lijs/zotjes decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vaas/rolschilderij decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijke staat.

Friese burgermeester staartklok, 1800
Resultaat: 130 EUR

Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zes delen Japans porselein
Resultaat: 72 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Floraal/goud/draken decor. Bestaande uit: Twee rijstkommen met deksel. Eén kom, floraal/goud + bodemmerk. Drie schalen, waarvan twee met bodemmerk. Afmeting: 12 ...

Salontafel met lades (teak)
Startprijs 80 EUR

Rechthoekige teakhouten salontafel met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 78 x 140 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese kop + schotels
Resultaat: 180 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee delen melk en bloed met goud decor, floraal, 18e eeuw. Eén met zeemleer kleurig glazuur + floraal/goud decor, 19e eeuw. Haarlijn...

Chinese maanvaas, H 34 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met geel glazuur en blauw floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Zeven Chinese schotels, 1900
Resultaat: 80 EUR

Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal Ø 24,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen waterschaal met rood craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese rolvaas, H 48 cm.
Startprijs 750 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot. Afmeting: 62 x 87 x 60 cm. In goede staat.

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. Republiek. 20e Eeuw. Bestaande uit; Familie Rose vaas met figuren in tuin/tekst decor + bodemmerk, minimale chip. En een vaas met berglandschap/tekst decor + bodemmerk. A...

Lot antiek Chinees Familie Rose porselein
Resultaat: 400 EUR

Elf delen divers antiek Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven kopjes + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes goed, vijf kopjes schade of haarlijn, twee schotels goed, twee schotels...

Commode
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.

Antiek sabel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antiek sabel met leeuwenkop. Circa 1900. Handbescherming lasnaad los. Lederen grip met koperdraad. Hollands wandelsabel. Ongereinigd. Afmeting: L 96 cm. In redelijk/goede staat.

Militaire helmen (4x)
Resultaat: 80 EUR

Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.