Chinees porseleinen Sang de boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee zilveren jugendstil hangers/broche met gezaagd vrouwenhoofd met slaolie lijnen. 39x34mm en ø34mm. ca 12,9 gram. In goede staat
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Onder andere Kang Xi. Vier schotels gaaf, rest chip of haarlijn. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...
Zeven antieke soldaten van papier-maché. Gepolychromeerd. Minimale beschadiging. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele delen met chips en/of haarlijn. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zwaar oud compositie materiaal figuur. Holland. Bartje (= Bartje Bartels uit Drente/'Ik bid nie veur brune bonen'). 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee colliers met engelenkoraal. Een collier van ronde kralen, ø 6 mm, 42 cm, met double sluiting. En een getorste collier met cilindervormige koralen en ronde onyx kralen. Met double sluiting. 70 cm....
Antieke Schwarzwalder tafelklok met reekits en jachthond. Later voorzien van Frans pendule uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken/feniks decor. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.
Groot lot met diverse zilveren broches en hangers. Diverse modellen met o.a. Siam silver en een broche gemerkt ECO ART by Niekerk. Zilver ca 77 gram. Diverse gehaltes. En 2 plated broches.
Gesigneerd Japans erotisch harmonica boek met vijf erotische handgeschilderde voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Gouaches op papier. Afmeting: (uitgeklapt) 85 x 19 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel van marmer met figuren in prieel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 30 x 32 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Duitse jugendstil kopergeslagen pendule met spreuk; 'Fort ist Fort, Hin ist Hin, drum beginn'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Junghans mega solar horloge, radio controlled met een keramische kast en een stalen band met vlindersluiting. Uurwerk zit iets scheef in de kast. gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.
Horloge, Zeno-watch Basel, automatic voorzien van een rechthoekig gecontourneerde kast, staal, met zwarte wijzerplaat en gekleurde cijfers en een datumaanduiding. Het horloge heeft een zwart leren ban...
Antieke Chinese bronzen sculptuur met bodemmerk. Chinese man met hert op de rug (mist iets in de hand). Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken walnoot met console. Figuren decor. Afmeting: H 4 cm. In goede staat.
Antieke Franse, neo rococo pendule. Strijdwagen model. Compositie metaal. Vrouw met druiven/bachussen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 36 x 21 cm. In goede s...
Lot met 4 zilveren ringen, waarvan 3 met stenen en een brede ring uit 3 delen met 2 gezaagde delen. totaal ca 35 gram. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met kylins, floraal/goud decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...
Kleine 19e eeuwse verzilverde Vorderzappler pendule onder originele glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.