Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Franse figuren, H 39 cm.
Startprijs 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...

Gouden ring met saffier
Startprijs 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia. Rijring met 3 saffieren en 4 zirconia,s. Breedte 3,5 mm. ø51 ca 2,2 gram. Stenen wat beschadigd, verder in goede staat

Gouden hanger met zirconia
Startprijs 65 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia. Een ovaal bewerkte rand met geschulpte details bezet met een ovaal gefacetteerde zirconia. Grootte hanger 23,5x13 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

Drie antieke kastkommen Ø 18 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Circa 1880. Ongemerkt. Chinoiserie decor. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 8,5 x Ø 18 cm. In redelijke/goede staat.

Vier delen divers porselein/aardewerk
Startprijs 180 EUR

Vier delen divers porselein/aardewerk. 20e Eeuw. 1x Vaas, gemerkt E.H., blauw glazuur. 1x Vierkante vaas, gemerkt ü Germany, blauw glazuur. 1x Vaas, Lindner Bavaria Germany. 1x Vaas, bruin/zwart, nr. ...

Tien porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Tien oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Duits koffie/theeservies, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm. In ...

N.M. Wijdoogen, Hollands stadsgezicht met platbodems en visservolk
Startprijs 1.000 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1898. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 35 x 51 cm. In goede staat.

Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met gravering. Afmeting: L 120 cm. In goede originele staat.

Lot patroon-vul-gereedschap
Resultaat: 140 EUR

Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom
Startprijs 600 EUR

C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.

P.G. van Os, Landschap met figuren en paarden
Resultaat: 600 EUR

Pieter Gerardus van Os. 1776 - 1839. Landschap met figuren en paarden bij huis. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht
Startprijs 400 EUR

Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.

A.J. Zwart, Drentse boerderij
Resultaat: 250 EUR

Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Drentse boerderij met boerin en geit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

H. Weegewijs, Koffiemalende boerenvrouw in interieur
Resultaat: 100 EUR

H. Weegewijs. 1875 - 1964. Koffiemalende boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Evert Moll, Koperen melkkan met zonnebloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Koperen melkkan met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuur met koe
Startprijs 240 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Figuur met koe. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 63 cm. In goede staat.

Ikoon, 36 x 28 cm.
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuws ikoon. Russisch of Grieks. Ongerestaureerd. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Indonesische schone
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Chevrolet Master Hood ornament
Resultaat: 50 EUR

Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.

Antiek beschilderd houten ei onder stolp, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek beschilderd houten ei met religieuze voorstelling, geplaatst onder antiek glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere
Startprijs 100 EUR

G.P.A. Schmidt. Circa 1930. Dorpsgezicht Veere. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.

3x Jacob Wolf, Divers
Resultaat: 150 EUR

Drie tekeningen Jacob Wolf (Veere). 1888 - . Divers. Tekeningen op papier. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.