Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Vier delen antieke Chinees porselein. Bestaande uit; 18e Eeuwse Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Twee 19e eeuwse kopjes met geisha's in tuin/tekst/goud decor + bodemmerk. 19e Eeuwse dekselko...

Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.
Resultaat: 6.000 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese schotel Ø 16 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinees porseleinen diepe schotel met draken decor + bodemmerk. Yong Zheng. Randrestauratie. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 33,2 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Imari schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. Minimale chip. In goede staat.

Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Imari porseleinen dekselvaas met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Imari stopfles-vazen, H 23 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse Imari stopfles-vazen met floraal decor. Eén vaas hals gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse sierborden
Resultaat: 550 EUR

Twee grote Japanse porseleinen wandschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.

Japanse Imari dekselpot
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud en foo-hond decor. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot antieke Chinese kop en schotels (7x)
Resultaat: 300 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Kang Xi, Familie Verte, Chine de commande. Diverse haarlijnen en chips + goed. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Rose, mandarijn decor schotel, goed. 1x Imari kopje met schotel, kopje heeft chip, schotel is goed. 1x capucijner kopje met floraal deco...

17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen antiek Chinees/Japans porselein
Resultaat: 550 EUR

Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 17e Eeuwse grote dikwandige kom, watervogel in landschap decor, gelijmd. Grote Japanse Kakiemon schaal, circa 1700, 19e eeuw gekramd (restaur...

Grote Chineese schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met kylin en floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 36 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 225 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Bolvaas met bodemmerk, circa 1700, randschade. 2x Cargo kommen, 17e - 18e eeuw, floraal decor, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte lampenvoet, H 65 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met figuren decor + houtgestoken voet. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen Kang Xi schotel met tuin/landschap/granaatappel/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chips. Afmeting: Ø 35,3 cm. In redelijk/goede staat...

Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren/hert decor. Eén schotel twee chips. Eén schotel gelijmd. Eén schotel randschade + haarlijnen. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...

Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuwse oorvaas met reliëf draken decor en mat zwart glazuur, randglazuur schade aan bovenrand. 1x 19e Eeuwse Kantonese Meiping vaas met craquelé glazuur,...

Vier-delige Chinese tulpenvaas, H 41 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Vier-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.