Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

1x melkglas

Antieke pop + bedje, 1930
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...

Antieke soldaten (7x)
Resultaat: 250 EUR

Zeven antieke soldaten van papier-maché. Gepolychromeerd. Minimale beschadiging. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.

Schwarzwalder tafelklok, H 49 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antieke Schwarzwalder tafelklok met reekits en jachthond. Later voorzien van Frans pendule uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel van marmer met figuren in prieel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 30 x 32 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse pendule
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote antieke Duitse jugendstil kopergeslagen pendule met spreuk; 'Fort ist Fort, Hin ist Hin, drum beginn'. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse, neo rococo pendule. Strijdwagen model. Compositie metaal. Vrouw met druiven/bachussen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 36 x 21 cm. In goede s...

Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 45 EUR

Antiek Frans onyx klokkenstel met kaarskandelaren + compositie metalen vrouw met druiventros. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Klok behoeft reiniging. Afmeting: 40 - 46 cm. In...

Vorderzappler pendule onder stolp, H 16 cm.
Resultaat: 200 EUR

Kleine 19e eeuwse verzilverde Vorderzappler pendule onder originele glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 200 EUR

Zilveren 5 lichts kandelaar, 800/000, op ronde voet voorzien van een getorste lijnenbewerking. De armen zijn gemaakt uit C-voluten. MT.: Hermann Bauer, Schwabisch Gmund. 30x30x28cm. ca 510 gram, met g...

Juwelendoos met zilverwerk
Startprijs 560 EUR

Juwelendoos met zilverwerk. Doosje in de vorm van een boekje voorzien van 2 zilveren sloten en 2 zilveren elementen. 6,5x11,5x2,5cm. In goede staat

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 50 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd opengewerkt biedermeier model met een voorstelling met figuren en dieren. De beugel is voorzien van een ketting. MT.:G. van der Ree, Schoonhoven...

Zilveren theekan
Startprijs 450 EUR

Zilveren theekan, 800/000. Rond bol model met getorst lijnendecor en cartouche met bloem en voluten decor. Voorzien van graveerwerk op de tuit. En de kan heeft een deksel en greep met hout. Vermoedeli...

Antieke Perzische of Chinese lakwerk schaal Ø 35 cm.
Resultaat: 50 EUR

Antieke houten Perzische of Chinese lakwerk schaal. Rood van kleur met fijngeschilderd floraal goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 35 cm. In goede staat.

18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.

P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen
Resultaat: 40 EUR

P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel
Resultaat: 30 EUR

J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse klokkendrager, 1900
Startprijs 900 EUR

Antieke Franse klokkendrager met signatuur Auguste Moreau. Kogelklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2 Zilveren specerijenbakjes met blauw glas
Resultaat: 650 EUR

Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...

Zilveren petit-four schep
Resultaat: 45 EUR

Zilveren petit four schep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad met een gekrulde steel. Leeuwarden, jl.:i:1943. 11x6,5cm. ca 43 gram. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 140 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

A. Woudstra, Standgezicht
Startprijs 140 EUR

A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kist
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten kist met smeedijzeren deksel en beslag. Afmeting: 50 x 46 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie bonheur met spiegels
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.