Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.

Beschilderde scheepskist
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse eikenhouten beschilderde scheepskist met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 75 x 38 cm. In goede staat.

Kersenhouten dressoir
Startprijs 250 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Groot lot broches en hangers
Startprijs 90 EUR

Groot lot met diverse zilveren broches en hangers. Diverse modellen met o.a. Siam silver en een broche gemerkt ECO ART by Niekerk. Zilver ca 77 gram. Diverse gehaltes. En 2 plated broches.

Junghans solarhorloge
Startprijs 50 EUR

Junghans mega solar horloge, radio controlled met een keramische kast en een stalen band met vlindersluiting. Uurwerk zit iets scheef in de kast. gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.

Zeno Watch Basel herenhorloge
Resultaat: 150 EUR

Horloge, Zeno-watch Basel, automatic voorzien van een rechthoekig gecontourneerde kast, staal, met zwarte wijzerplaat en gekleurde cijfers en een datumaanduiding. Het horloge heeft een zwart leren ban...

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 9.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Peter, Fruitstilleven
Startprijs 70 EUR

Peter. 21e Eeuw. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Michael, Parijs stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

J. Michael. 21e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/vruchten decor. Emaille beschildering. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Vier borden enkele chip. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 17e eeuwse ijzeren miniatuur geldkist. Duitsland. Renaissance. Met Türmschloss + vergrendeling. Mechaniek incompleet. Deel ijzeren banden mist. Bodem gesoldeerd. Afmeting: 9 x 19 x 10 cm. In ...

Hollandse boeren-glasvitrine
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1820
Resultaat: 225 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Vier zilveren ringen
Startprijs 60 EUR

Lot met 4 zilveren ringen, waarvan 3 met stenen en een brede ring uit 3 delen met 2 gezaagde delen. totaal ca 35 gram. In goede staat.

Antieke tafel, 1880
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit tafel. Octagonaal. Circa 1880. Oudere wormbeval. Afmeting: 72 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.

Secretaire met glasopzet
Startprijs 275 EUR

Duitse vroeg biedermeier secretaire van eikenhout, met glasopzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 105 x 54 x 215 cm. In zeer goede staat.

Witgouden herenring met diamant
Startprijs 750 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een vierkante kop bezet met 9 princes geslepen diamanten. De zijkanten van de ring zijn voorzien van een schakelpatroon waarvan het midden geelgoud is. G...

Zilveren collier
Resultaat: 60 EUR

Collier met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde zwart-grijze kwartskralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm. ...

Lot 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 25 cm.
Resultaat: 800 EUR

Zeven diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Eén bord gaaf. Enkele borden minimale chip. Enkele borden haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In matig/redelijk/g...

Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...

Chinese penselenpot, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen penselenpot met hoornblazer/hert/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese bloempotten Ø 40 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen blauw/witte bloempotten met paradijsvogels/tuin decor. Afmeting: H 30 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antiek Chevrolet Master Hood ornament
Resultaat: 50 EUR

Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.