Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse eiken commode
Resultaat: 225 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok commodo met klauwpoten, bronzen beslag en geschilderd blad. Afmeting: 79 x 80 x 50 cm. In goede staat.

Antiek Hollands empire secretaire
Resultaat: 375 EUR

Antiek Hollands empire secretaire van eikenhout. Met volle zwarte zuilen, messing capitellen en origineel ringbeslag. Afmeting: 148 x 97 x 49 cm. In goede originele staat.

Tuinbank
Resultaat: 225 EUR

Groen gelakte tuinbank met gietijzeren zijkanten. Midden 20e eeuw. Breedte: 155 cm x 59 x 82 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.

Hinterzappler pendule onder stolp, H 15 cm.
Resultaat: 250 EUR

Kleine miniatuur Hinterzappler pendule onder originele glazen stolp. Romaanse kerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Engelse Bracket klok, H 42 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten. ...

Grote Zaanse klok
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse wortelnoten Zaanse klok met atlas + wekkerfunctie. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Lang enkelloops geweer, L 141 cm.
Resultaat: 140 EUR

Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.

Antiek geweer in koffer
Resultaat: 425 EUR

Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.

Koloniale speer (lans), L 230 cm .
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin + koperwerk
Resultaat: 70 EUR

Groot lot oud/antiek tin + koperwerk. Onder andere veel miniatuur doofpotten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos, 1920
Resultaat: 160 EUR

Antieke gesigneerde Chinese dekseldoos van hardhout met tin. Kat Hing Hongkong + medailles. Republiek. Circa 1920. Afmeting: 8 x 19 x 16 cm. In goede staat.

Nico Baak, Twentse boerderij
Resultaat: 90 EUR

Nico Baak. 1892 -1961. Twenste boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 41,5 x B 49 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt
Resultaat: 110 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Naakt + Man met alpino muts. Houtskool op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. + H 64 x B 48 cm. In goede staat.

van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort
Resultaat: 325 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Gouden camee hanger
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. hanger met een ovale geelgouden rand voorzien van een getorste bewerking en voorzien van een ovaal gesneden schelpcamee. Grootte 22x38mm, incl. oog. ca 3,9...

Lot barnstenen
Resultaat: 70 EUR

Groot lot barnsteen met diverse armbanden, colliers en hangers. Totaal ca 462 gram.

Groot lot ringen
Resultaat: 70 EUR

Groot lot zilveren ringen, 925/000- 835/000, met o.a. kinderringen en ringen met floraal decor. ø 38-57. Totaal ca 59 gram. In goede staat

Lapponia ring, zilver
Resultaat: 60 EUR

Zilveren lapponia ring, 925/000, model 'Pluto', ontworpen door Björn Weckström. Breedte kop 8 mm. ø 50. Gebruiksporen. ca 3,0 gram.

Twee gouden ringen
Resultaat: 80 EUR

Twee gouden ringen, trouwring, gladmodel, 585/000, en een kleine zegelring, onder gehalte. Totaal ca 3,5 gram.

Zilveren armband
Resultaat: 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 3 grote schakels met een gekrulde bewerking. Breedte 13 mm. lengte 21 cm. ca 30,9 gram. In goede staat

Gouden ring met jade
Resultaat: 425 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met jade. Grote forse ring met een achtkantige kop en een ovaal cabouchon geslepen jade. Grootte kop 20x16mm. ø 59. Totaal ca 13,5 gram. In goede staat

Gouden ring & oorbellen met jade
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden ring en oorbellen, 585/000, met jade. Een ring met een ovale opengewerkte rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen jadesteen, grootte kop 18x24mm., ø59, en een paar oorschroeven met een...

Kistje met intarsia & naaigerei
Resultaat: 350 EUR

Fraai palissander houten kistje met intarsia en gevuld met naaigerei met zilver, BWG. Fraai kistje, mist aan de onderzijde één lijstje, gevuld met twee schaartjes, waarvan één met zilveren ogen, een p...