Karaffen set met zilver, 800/000, Ovaal zilveren blaadje, op 4 klauwpootjes met zilverenhouders en greep, allen versierd met een floraal bewerkte rand en bewerkte klauwpoten. Met 2 ovaal geslepen kara...
Paul Ooms. 1939 - . 20e Eeuw. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Decoratief handgeschilderd kamerscherm van zachthout met vier lamellen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 4 x 190 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart van Dordrecht. Handingekleurd. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Zilveren nagelgarnituur op kristallen basement. 925/000. Engels nagelgarnituur met zilveren greep/heft, geplaatst op een basement met 2 potjes voorzien van zilveren deksels, wat uit model, en een zilv...
Zilveren specerijenset met glas, 925/000, Mosterdpotje met deksel, geplaatst op 3 pootjes, 7,5x6x5cm, en een bijpassend zoutvaatje met blauw glazen binnenbakje, ø6x3cm. MT.: Mappin & Webb Ltd, Briming...
Retro Wassily-stijl moderne stoel met leder en chroom. Retro. Vrijwel ongebruikt. Afmeting: 74 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Rose Mary. 21e Eeuw. Stilleven met blauw emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren empire inktset, 925/000, voorzien van een gecontourneerd schuitvormige gezaagde houder op 4 pootjes ,met een spijlendecor. In de houder zitten 2 vierkante zilveren houders met daarin v...
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model voorzien van lobben, in de kom en op de voet, met gepointilleerde bewerking. De kom is voorzien van fijne grepen met krullen en drakenkoppen. 20x13x11cm. W...
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.
Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder dekseldoos met koekoek en eiernest op deksel. Afmeting: 24 x 23 x18 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm
Chinees porseleinen celadon pot met geritste gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.