Zilveren petit four schep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad met een gekrulde steel. Leeuwarden, jl.:i:1943. 11x6,5cm. ca 43 gram. In goede staat.
A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kist met smeedijzeren deksel en beslag. Afmeting: 50 x 46 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.
Antieke houten Perzische of Chinese lakwerk schaal. Rood van kleur met fijngeschilderd floraal goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
Zilveren pasteischep, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een gezaagd blad met floraal decor. De gehele schep is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Amsterdam, jl.:...
Zilveren suikerbak, 835/000, in de vorm van een kolenkit met een bijpassende suikerlepel, bevestigd in de bak. 17x7x13cm. totaal ca 196 gram. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage. In zeer goede st...
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood, walnoot et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten gestoken hocker met geschulpt blad + marmeren blad. Afmeting: 47 x Ø 46 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.
Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, versierd met een opgesoldeerde chanoeka, een joods kruis en een thora. Bekroond met een adelaar. 31 cm. ca 55 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat.
Drie 18e eeuwse Japanse kakiemon kop + schotels met floraal/vogel decor. Eén kopje haarlijn + chip. Eén kopje bakfout. Eén kopje goed. Drie schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 10,8 cm. In redelijk/goede ...
Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...
Lot kristal met zilver, 833/000, met een specerijensetje met 3 kristallen bakjes, 15x15x14cm, een kristallen bonbonschaal, rond met geschulpte rand en voorzine van een zilveren beugel, ø16x16cm, diver...
Twee zilveren brandewijnkommen, 835/000, een klein en een groot rond model geplaatst op een gecontourneerde ronde voet met horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaa...
Rik Jager, 1956. 1933 - . Almelo. Abstracte compositie. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 101 x B 72 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met origineel beslag en sloten. Lichte fineerschade. Circa 1770. Afmeting: 77 x 50 x 82 cm. In redelijk/goede staat.